۱۰:۲۴ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » ثبت اطلاعات کنفرانس ، کنگره ، جشنواره ، مسابقات ، همایش های ملی و بین المللی در رایتمن

Rightman.ir

ثبت اطلاعات کنفرانس ، کنگره ، جشنواره ، مسابقات ، همایش های ملی و بین المللی در رایتمن

ثبت اطلاعات کنفرانس ، کنگره ، جشنواره ، مسابقات ، همایش های ملی و بین المللی در رایتمن

مواردی که ارسال می کنید بایستی دارای شرایط زیر باشند تا قابلیت انتشار داشته باشند. در صورت نقض هر یک از موارد زیر ایمیل ارسالی شما ترتیب اثر داده نخواد شد.

rightman.news

بنا به درخواست تعدادی از اساتید، دانشجویان، متصدیان و اعضای کمیته های علمی و اجرایی کنفرانس ها، کنگره ها، جشنواره ها و مسابقات برای حمایت رسانه ای، رایتمن با شرایط زیر اطلاعات و اخبار مهم و فراخوان ها را اطلاع رسانی می نماید.

هزینه حمایت: رایتمن مرجع خبری مورد اعتماد بسیاری از نخبگان ایران، اساتید و دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی در سراسر جهان می باشد، لذا با هدف صرفه جویی در وقت این عزیزان و کمک به رفع نیازشان به اخبار همایش ها، کنگره ها، کنفراس ها، سمینار ها، و وبینار های کشوری، منطقه ای و بین المللی، رایتمن به طور رایگان از رویداد های علمی، حمایت رسانه ای می نماید و امیدوار است با این تسهیلات امکان اطلاع رسانی اخبار مفید و معتبر بیشتری فراهم شود.

برای این منظور با ارسال ایمیل به آدرس گفته شده، کنفرانس خود را اطلاع رسانی نمایید. اخبار ارسالی کنفرانس ها ابتدا بررسی و سپس دستچین و با صلاحدید مدیران رایتمن منتشر خواهند شد.

مواردی که ارسال می کنید بایستی دارای شرایط زیر باشند تا قابلیت انتشار داشته باشند. در صورت نقض هر یک از موارد زیر ایمیل ارسالی شما ترتیب اثر داده نخواد شد

۱-      اطلاعات کنفرانس ها و همایش ها که قصد انتشار آن را دارید بایستی در سطح ملی و یا بین المللی باشد.

۲-      به جهت ظرفیت محدود انتشار خبر، لطفا از ارسال اخبار بومی و یا محلی اجتناب نمایید.

۳-     فراخوان بایستی در پرتال رسمی کنفرانس یا سایت رسمی دانشگاه، دانشکده، پژوهشکده و موسسه آموزش عالی، پیش از اطلاع به رایتمن، منتشر شده باشد

۴-      بنر یا فراخوان بایستی در سایت رسمی یک ارگان دولتی و یا وزارت خانه، دانشگاه، دانشکده، پژوهشکده، موسسه آموزش عالی و یا انجمن های علمی معتبر لینک و نمایش داده شده باشد. آدرس صفحه را ایمیل نمایید.

۵-      اخبار کامل و حاوی اطلاعات و لینک های لازم، اطلاعات تماس و همچنین آدرس دبیرخانه باشد و از ارسال اطلاعات مجهول و اخبار ناقص خودداری نمایید.

رایتمن در هنگام اطلاع رسانی، به طور دقیق با ذکر منبع که همان آدرس سایت و وبگاهی است که شما اطلاع می دهید، اقدام به اطلاع رسانی آن رویداد علمی می نماید.

اختیاری:  لوگوی زیر را با لینک به فراخوان منتشر شده در رایتمن، در محل مناسب نمایش دهید

rightman.ir

کد HTML لوگوی رایتمن: دانلود کد

فایل لوگوی رایتمن


Rightman.ir