۶:۰۷ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » تجربیات » هیچ بزرگراهی را به اندازه بزرگراه همت دوست ندارم

Rightman.ir

هیچ بزرگراهی را به اندازه بزرگراه همت دوست ندارم

هیچ بزرگراهی را به اندازه بزرگراه همت دوست ندارم

امروز رایتمن وبسایت نخبگان ایران یکساله می شود و یکسال هم از سن مدیران رایتمن گذشت، مدیرانی که خود از نخبگان ایران و جهان هستند و در طی این مدت، هیچ کم و کاستی نگذاشتند.

یکی از آنها خیلی شبیه به حاج همت است، البته بیشتر همت اش و کارهایش، تا چهره اش. سال ها قبل بود که سوار اتومبیلش بودم در بزرگراه همت، که گفت: ” هیچ بزرگراهی را به اندازه بزرگراه همت دوست ندارم. ” سوال کردم: چرا؟ گفت : ” وقتی از این بزرگراه می گذرم احساس نشاط می کنم، احساس زنده بودن و درک توانایی هایم برای خیر رساندن، و خدا بیامرزد پدر فردی را که اسم این بزرگراه را گذاشت همت! ”

ایشان مانند سایر مدیران رایتمن، چه در سفر علمی باشد چه در سفر تفریحی و یا سفر تحصیلی، دائم به خوانندگان رایتمن فکر می کند، به نخبگان ایران!

این متن، تنها متنی از رایتمن در یکسال گذشته است که شکل دستنوشته دارد تا خبر! چون رسالت رایتمن چیزی جز اخبار دانشگاهی گلچین نبوده و نیست.

اما با کسب اجازه از اعضای محترم خبرنامه رایتمن و همچنین مدیریت، خواستم تا با بیان احساسات، انگیزه ها و الگوهای مدیران رایتمن، ذهن ها را متوجه افرادی کنم که به آنها مدیون هستیم. به آن مردان بی ادعا! همان مردانی که تنها انسان بودند و نه بیشتر و این خود بزرگترین کار است. مردانی که فرصت معامله با خدا را به بهای اندک معامله با خلق خدا از دست ندادند. چرا که می دانستند فرصت یکبار دری را می کوبد! خاطرشان و  بلکه بیشتر، طریقه زندگیشان جاودان باد!

q2x7rs90zn هیچ بزرگراهی را به اندازه بزرگراه همت دوست ندارم

توصیه رایتمن در یکسالگی

بیاییم از امروز، قدری از داشته های علمی خود را برای ادامه راه آن بزرگ همّتان و نخبگان ایران و ادای احترام به نیات پاکشان، از دیگران دریغ نکنیم.

بیاییم اگر فرصتی برای خیر رساندن به دوستان و جامعه دانشگاهی و محققین کشور برایمان فراهم می شود، دریغ نکنیم.

بیاییم کار خالصانه بکنیم، فقط برای خدا!

بیاییم اگر از چیزی مطلع شدیم که می توانست به سایر دوستانمان خیری برساند، آن را دریغ نکنیم.

بیاییم مانند گذشته ها، موجی از خیر رسانی راه بیندازیم و همه سوار بر این موج خروشان شویم و آبادی و سرافرازی ایران عزیزمان را رقم بزنیم.

۴shahid هیچ بزرگراهی را به اندازه بزرگراه همت دوست ندارم

منبع: یکی از مدیران رایتمن

اخبار مرتبط:

بدون استخاره و چرتکه انداختن ، کوک چهارم را بزن

من ۵۰ سال است اسلام می خوانم، بگذار خلاصه اش را برایت بگویم

پیام نوروزی ۹۴

پیام نوروزی ۹۵

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir