۲:۲۵ چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » تجربیات » پیام رایتمن

Rightman.ir

پیام رایتمن

پیام رایتمن

با سلام

رایتمن برای سه سال پیاپی مورد اعتماد هزاران نفر از بهترین های اهل علم، اندیشه و پژوهش قرار گرفت. این اعتماد مایه بسی افتخار است و ارزش آن را می دانیم و تجربه ای بسیار ارزنده برای محک زدن آنچه به آن باور داشتیم. تا جایی که پس از مدت کوتاهی دریافتیم چند خبرگزاری مطرح ایران، رایتمن را در اولین بازدید، مورد اعتماد یافتند و روزانه اخبار آن را چک کرده و برخی را که منحصرا توسط رایتمن اطلاع رسانی شده بود، اطلاع رسانی می کردند.

به اقرار چند تن از همکاران، این میزان اعتماد به یک مجموعه و سایت از جانب جامعه دانشگاهی به ندرت محقق می شود که آن را نتیجه تبعیت مدیران رایتمن از منشور اخلاقی می دانیم که از همان آغاز کار، سرلوحه قرار گرفت. (لینک منشور اخلاقی رایتمن)

بدون مقدمه اضافی، رایتمن از این پس برای مدتی در خدمت شما نخبگان و دانشمندان، پژوهشگران و محققان و خبرگزاری های ایران نخواهد بود و دیگر هر روز صبح ساعت ۶ به ایمیل شما، خبری ارسال نخواهد کرد.

رایتمن منشی شما با … خبر جدید!

شاید توقف این سرویس برای تمامی مشترکین و همراهان همیشگی رایتمن افسوس به همراه داشته باشد، اما تا هنگامی که بتوانیم سبک فعلی را تغییر دهیم، بنا نداریم خبری منتشر کنیم.

البته بر حسب مورد و نیاز، تجربیات مدیران رایتمن منتشر خواهد شد.

در پایان به دلیل اهمیت زیادی که برای نظرات ارزشمند شما قائلیم، خواهشمندم انطباق رایتمن و تبعیت مدیران رایتمن از منشور را در این لینک تایید یا رد نمایید. نتیجه نظر سنجی به رویت شما خواهد رسید.

با تقدیم احترام

بنیانگذار رایتمن

 

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir