۸:۲۳ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » پایان نامه » دانلود پایان نامه فارسی ایرانداک

Rightman.ir

دانلود پایان نامه فارسی ایرانداک

دانلود پایان نامه فارسی ایرانداک

دانلود رایگان پایان نامه فارسی ایرانداک – وب سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران – مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران،  مشهور به ایرانداک، راهنمای محققان و دانشجویان ایران در انتخاب موضوع پایان نامه است.

در برخی دانشگاه ها یک شرط در فرایند تصویب پروپوزال وجود دارد که دانشجو قبل از تصویب پروپزال می بایست با استعلام از وب سایت ایرانداک مطمئن شود که قبلا در دانشگاه دیگری این موضوع کار نشده باشد و یا در حال کار نباشد. بنابراین کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی می بایست با مراجعه به این پایگاه، از جدید بودن موضوع کاری خود مطمئن شوند و حتی پس از انتخاب موضوع، باید برای نگارش متنی در مورد پیشینه کار خود، از کارهای قبلی مشابه از طریق این پایگاه اطلاع کسب کنند و با استناد به آنها جنبه های نو آوری کار را ذکر کنند. در پایان کار نیز بایستی یک نسخه از پایان نامه خود را در این سایت بارگزاری نمایند.

نحوه کار با این وب سایت را بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی نمی دانند. برای آشنایی با نحوه جستجو در این پایگاه، فایلی برای دانلود گذاشته شده است. برای دانلود پایان نامه های فارسی از ایرانداک و همچنین جستجو در پایان نامه های فارسی موجود در ایرانداک، فایل پاور پوینت راهنمای استفاده از گنجینه علمی ایرانیان را دانلود کنید لینک .   این فایل مدتی است از سامانه ایرانداک حذف شده است و لینک قبلی احتمالا به صفحه اصلی بر می گردد اما ما قبلا دانلود کرده ایم و می توانید از این لینک دریافت کنید  ganj-directory   

سامانه های دریافت اطلاعات پایان نامه فارسی ایرانداک

سامانه قدیم گنج ایرانداک لینک

سامانه جدید گنج ایرانداک لینک

در این آموزش، شما با موارد زیر آشنا می شوید:

  • چه کسانی به متن کامل پایان نامه های فارسی دسترسی دارند.
  • نحوه ثبت نام در پایگاه ایرانداک چگونه است.
  • نحوه جستجو پایان نامه فارسی در پایگاه
  • نحوه دانلود متن کامل پایان نامه های فارسی

امیدوارم که دانشگاه شما جز دانشگاه هایی باشد که در جمع آوری این گنجینه سهیم باشد و پایان نامه هایش را در این گنجینه به اشتراک گذاشته باشد. تنها در چنین شرایطی شما می توانید به متن کامل همه پایان نامه های فارسی (از طریق شبکه داخلی دانشگاه تان) دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت، تنها امکان گرفتن بخش های محدودی از پایان نامه ها ( قبل از ۱۳۸۷) از طریق وب سایت ایرانداک و یا با مراجعه حضوری به آدرس پژوهشگاه فراهم می باشد.

آدرس پایگاه ایرانداک: http://irandoc.ac.ir/

منبع: تجربه مدیران رایتمن

به منوی لینک های ویژه مراجعه کنید و در رایتمن در این لینک عضو شوید تا آموزش ها و اخبار گلچین برای شما ارسال شود. رایتمن به شما تعهد می دهد ( این تعهد در عمل بعد از گذشت ۵ سال به ده ها هزار نفر از نخبگان مشترک در رایتمن اثبات شده) ایمیل شما را محفوظ نگه دارد و هرگز ایمیل اسپمی برای شما ارسال نکند و هر لحظه اراده کنید تنها با یک کلیک در انتهای هر ایمیل لغو اشتراک کنید. فرصت یکبار دری را می کوبد! لینک منشور اخلاقی رایتمن

اخبار مرتبط : 

سامانه ملی ثبت پایان نامه رساله پیشنهاده ایرانداک

سامانه ملی ثبت پایان نامه و رساله رونمایی شد

خدمات تالار جستجوی ایرانداک در روزهای پنجشنبه جهت شاغلین و دانشجویان

دانلود رایگان پایان نامه فارسی ایرانداک

استخراج پایان نامه های تکراری توسط ایرانداک

سامانه همانندجو ایرانداک – امکان ارزیابی تشابه پایان نامه و رساله

نحوه سفارش پایان نامه در ایرانداک

ایرانداک

دانلود رایگان پایان نامه

دانلود رایگان مقاله

دانلود رایگان کتاب

پایان نامه

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*