۹:۵۰ سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » جذب هیات علمی » جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال ۹۴ / اجرای طرح جذب درون سازمانی اعضای هیات علمی

Rightman.ir

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال ۹۴ / اجرای طرح جذب درون سازمانی اعضای هیات علمی

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال ۹۴ / اجرای طرح جذب درون سازمانی اعضای هیات علمی

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ثبت نام در پرتال جذب اعضای هیات علمی تا پایان اردیبهشت ماه ۹۴ ادامه خواهد داشت،‌ افزود: بناست در سال جاری طرح جذب درون سازمانی اعضای هیات علمی اجرا شود.

محمد حسین غریبی با بیان اینکه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از ۲۲ فروردین آغازشده،‌ اظهار داشت: تمام دانشجویانی که دانش آموخته PhD هستند، می توانند براساس اعلام نیاز واحدها به مدت یک ماه ثبت نام کنند و بعد از ثبت نام ،‌ ‌مدارک افراد را به واحدها ارسال می کنیم.

غریبی با اشاره به اینکه بناست در سال جاری طرح جذب درون سازمانی اعضای هیات علمی اجرا شود،‌ ادامه داد: امسال برای اولین بار اعضای هیات علمی واحد هایی که دانشجویان کمی دارند و تعداد کلاس هایشان کافی نیست، می توانند در واحدهای دیگری که در حوزه تخصصی اعضای هیأت‌علمی متقاضی، به استاد نیازدارند، تدریس کنند.

وی همچنین افزود: ما درخواست واحدها را دریافت کرده ایم و اساتید مورد نیاز که در واحدهای دیگری مشغول به کار هستند را به همان واحدها‌ می فرستیم.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در توضیح جزئیات روند جذب اعضای هیات علمی تصریح کرد: هیات اجرایی جذب که از سوی شورای عالی تایید شده، در ۳۱ استان به بررسی پرونده ها می پردازند و بعد از بررسی مدارک ارائه شده و سطح علمی متقاضیان، بهترین آنها را انتخاب می کنند.

وی در همین زمینه ادامه داد: مدارک افراد منتخب از سوی واحدها به مرکز جذب ارسال می شود و بعد از تایید صلاحیت، این افراد جذب خواهند شد.

غریبی با بیان اینکه در سال جاری ۵ هزار عضو هیات علمی جذب می کنیم،‌ عنوان کرد: تلاش ما این است که افرادی که جذب می شوند، در مهر ماه سال جاری مشغول تدریس شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه تمامی واحدها باید تا پایان خرداد ماه امتحانات ترم جاری را به اتمام برسانند، گفت: ترم تابستانه از تیر ماه آغاز می شود و ارائه واحدها به تعداد ثبت نام کنندگان بستگی دارد.

لینک خبر

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار مرتبط : 

بورسیه دانشگاه / جزئیاتی از بورس هیات علمی سال ۹۴

جذب هیات علمی دانشگاه علمی کاربردی دماوند سال ۹۴

جذب هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده مجازی سال ۹۴

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد / آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد سال ۹۴ / آغاز ثبت نام

جذب هیات علمی دانشگاه آزاد علوم پزشکی / تمدید مهلت ثبت نام

جذب هیات علمی وزارت علوم سال ۹۴ / اعلام زمان فراخوان ها

دکتر لاریجانی دبیر هیات مرکزی جذب وزارت بهداشت شد

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir