۴:۰۲ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » scholarship » فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی / ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

Rightman.ir

فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی / ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی / ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری های شناختی با حمایت معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به اعضای هیات علمی جوان ( با حداقل درجه استادیار ) اعطاء نماید.

این حمایت شامل اعضاء هیات علمی خواهد شد که دارای مدرک PhD و یا معادل آن در حوزه های مرتبط با علوم و فناوری های شناختی و هیات علمی تمام وقت یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با حداکثر ۵ سال سابقه عضویت هیات علمی و داشتن پیشینه فعالیت علمی در حوزه علوم و فناوری های شناختی باشند. حداکثر سن متقاضیان این فرصت نباید بیش از ۴۰ سال باشد. این فرصت در اختیار اعضای هیات علمی قرار خواهد گرفت که طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی مد نظر خود را در راستای اولویت های ستاد تعریف نمایند.

برای دریافت این فرصت با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سایت ستاد علوم شناختی به آدرس www.cogc.ir و انتخاب فرصت مطالعاتی استادیاران ، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی مورد نظر خود را تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ ۱۷ مرداد ماه ۹۴ در روی کارتابل شخصی خود به همراه دیگر مدارک بارگذاری نمایید.

این فرصت مطالعاتی ، هزینه های سفر و اقامت استادیاران را مطابق با آیین نامه وزارتین برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تامین خواهد کرد. در صورت تصویب طرح مقدماتی ارائه شده در کمیته مشترک داوری ستاد، فرصتی ۶ ماهه در اختیار اعضای هیات علمی جوان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه قرار خواهد گرفت.

همچنین ستاد آمادگی دارد در مورد فرصت های مطالعاتی موجود در دانشگاه های برتر دنیا در حوزه‌ علوم و فناوری های شناختی ، مشاوره های تخصصی لازم را به اساتید و دانشجویانی که طرح تحقیق آنها به تصویب رسیده باشد، ارائه نماید.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آیین نامه اعطای فرصت مطالعاتی استادیاران جوان اطلاعات لازم را کسب نمایند. در صورت نیاز نیز می توانید با شماره تلفن :  ۷ ـ ۸۸۱۹۴۹۵۶ ـ ۰۲۱ یا آدرس پست الکترونیکی [email protected] تماس حاصل نمایند.

همچنین فرصت های مطالعاتی اساتید حوزه علوم و فناوری های شناختی نیز به زودی اعلام خواهد شد.

لینک خبر

منبع: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

اخبار مرتبط :

موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور – تاریخ به روز رسانی ۲۳/ ۰۳/ ۹۴

فرصت مطالعاتی

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir