۲:۲۴ چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » تلگرام ایکس X

Rightman.ir

تلگرام ایکس X

تلگرام ایکس X

منبع سایت رسمی تلگرام:

https://telegram.org/blog/telegram-x

نسخه آی آو اس iOS

https://itunes.apple.com/us/app/telegram-x/id898228810?mt=8

نسخه اندروید Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.thunderdog.challegram&hl=en

تلگرام ایکس چیست؟

مدتها بود که تیم فنی تلگرام به موازات نسخه رایج در حال آماده سازی نسخه جدید و پیشرفته تر و بهبود یافته تر به نام تلگرام ایکس Telegram X بودند که اخیرا رونمایی و آماده نصب است. امروز یکی از جامع ترین آپدیت های خود را ارایه کرد. در زیر لیستی از این قابلیت ها را خواهید دید.

سرعت تلگرام ایکس بسیار بالاتر و همچنین برنامه بسیار سبکتر و مهمتر شارژ کمتری مصرف می کند. در تنظیمات میتونید فارسی رو هم فعال کنید.

توجه : در حال حاضر ارتباطی میان تلگرام ایکس و TON – Telegram Open Network در سایت تلگرام اعلام نشده است. 

قابلیت های ویژه آخرین آپدیت تلگرام ایکس

استفاده همزمان از چند اکانت: قابلیت Multi-Account که مدتیه به نسخه اصلی تلگرام اضافه شده و امکان استفاده همزمان از چند شماره رو مهیا میکنه، از حالا در تلگرام ایکس هم قابل استفاده خواهد بود. شما میتوانید برای هر اکانت تم مجزا انتخاب کنید و با لمس طولانی، پیش نمایشی از هر اکانت رو تماشا کنید بدون اینکه وضعیت شما به Online تغییر پیدا کنه. برای تغییر ترتیب اکانت ها هم کافیه روی هر شماره لمس طولانی داشته باشید

موقعیت مکانی زنده و تم تاریک برای نقشه: ویژگی کاربردی Live Location که امکان نمایش لحظه‌ای موقعیت مکانی را برای کاربران مهیا میکند، از حالا در تلگرام ایکس هم قابل استفاده خواهد بود. فاصله موجود بین شما و دوستی که لایو لوکیشن را با او به اشتراک گذاشته‌اید در نوار جداگانه‌ای به صورت زنده نمایش داده خواهد شد. علاوه بر این نقشه موجود در برنامه از حالت تم تاریک پشتیبانی خواهد کرد.

تغییر مکان چت‌های پین شده: در این نسخه میتوانید ترتیب قرارگیری چت‌هایی که پین کرده‌اید را، با لمس طولانی روی آن‌ها تغییر دهید.

نمایش مستقیم سایز بزرگ عکس پروفایل: پیش از این برای مشاهده سایز اصلی عکس پروفایل اشخاص باید ابتدا به پروفایل فرد مورد نظر وارد می‌شدید اما در این نسخه میتوانید با لمس عکس پروفایل در صفحه چت، مستقیما سایز اصلی را تماشا کنید

تغییرات برای ادمین‌ها: ادمین کانال و گروه‌ها از حالا میتوانند پیام‌های پین شده را، بدون اینکه برای کاربرهای کانال غیرفعال شود، برای خودشون UnPin کنند. مدیریت بهتر امور در Recent Actions هم از بخش‌های دیگری‌ست که برای ادمین‌ها تغییر کرده

با لمس تاریخ شناور در صفحه چت‌ها، به اولین پیام دریافتی در آن تاریخ منتقل خواهید شد

شماره تلفن‌ها در متن پیام به صورت هایلایت و با قابلیت لمس کردن نمایش داده خواهند شد

مشاهده پیش نمایش عکس‌ها و گیف‌ها در حالت استفاده از ربات‌های inline

کاهش حجم برنامه، بهبود عملکرد جستجو در چت، پیش نمایش لینک‌های آلبومی t.me از دیگر ویژگی‌های آپدیت جدید تلگرام ایکس می‌باشد.

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*