۳:۴۶ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » scholarship » بورسیه دانشگاه آزاد / امکان افزایش کشورهای اعطاکننده بورس

Rightman.ir

بورسیه دانشگاه آزاد / امکان افزایش کشورهای اعطاکننده بورس

بورسیه دانشگاه آزاد / امکان افزایش کشورهای اعطاکننده بورس

دکتر انگجی معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی را درباره اعطای بورس به دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد.

دکتر انگجی با اشاره به اینکه امکان اضافه شدن کشورهای دیگر به ۳ کشوری که به دانشگاه آزاد بورسیه اعطا کرده اند (لینک)، گفت:‌ خیلی از کشورها هستند که سالانه به کشورهای دیگر بورسیه های تحصیلی اعطا می کنند. منتهی باید عجله کرد و از این موقعیت ها استفاده کرد.

معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع رسانی بورسیه ها را از وظایف معاونت بین الملل برشمرد و افزود: خوشبختانه معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی نیز توانسته است در این فرصت های پیش آمده اطلاع رسانی درستی داشته باشد. ما هم در سایت اطلاع رسانی کردیم و هم از طریق رسانه ها این خبر را منتشر کردیم.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر اعطای بورس تحصیلی دانشگاه فدرال اورال روسیه ، پژوهانه تحقیقاتی « IRP » سوئیس (لینک) و بورس تحصیلی « GSE » بارسلونا به دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قطعی شده است.

معاون امور بین الملل دانشگاه آزاد در پایان اظهار کرد: همکاران من باز هم در حال بررسی هستند تا با کشورهایی که این امکان را در اختیار دانشگاه ها قرار می دهند ارتباط برقرار کنند و به تدریج که خبرها به دست ما برسد آنها را منتشر خواهیم کرد. این امکانی است که اکثر دانشگاه ها دارند و ما باید از آن استفاده کنیم.

لینک خبر

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار مرتبط :

فرصت مطالعاتی کارشناسی ارشد نیوزیلند دانشگاه کانتربوری

گرنت تحقیقاتی و پسا دکتری سوییس IRP در زمینه سیستم اعصاب مرکزی و نخاع و فلج پا

اداره گذرنامه / مدارک لازم جهت صدور گذرنامه

پسا دکتری دانشگاه تبریز / نانو حسگرهای زیستی

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir