۲۰:۳۹ جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » آموزش زبان انگلیسی » آموزش زبان انگلیسی از ابتدا تا انتها

Rightman.ir

آموزش زبان انگلیسی از ابتدا تا انتها

آموزش زبان انگلیسی از ابتدا تا انتها

http://telegram.me/toefl

این کانال بین المللی است. در این کانال منتظر اتفاق خوبی در سال ۲۰۲۰ میلادی باشید. در واقع بسیار بیشتر از یک اتفاق و خبر خوب خواهد بود!

شناسه کانال :

[email protected]

با توجه به اینکه در مصاحبه های علمی برای پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین مصاحبه های جذب هیات علمی ، یکی از سوالات گروه مصاحبه کننده، میزان آشنایی به زبان انگلیسی و همچنین نمره آزمون های زبان انگلیسی و مدارک قابل قبول است، گذراندن دوره تحصیلات تکمیلی بدون آشنایی با زبان انگلیسی ، و کسب موفقیت و ارتقای جایگاه علمی بدون تسلط به زبان انگلیسی برای چاپ مقاله در مجله های بین المللی ، امری عملا غیر ممکن است. جالب اینجاست که دلیل بسیاری از ریجکت های مقالات علمی نه به دلیل سطح پایین و بی اهمیت کار بوده بلکه غلط های گرامری در مقالات ، مهمترین عامل ریجکت های زود هنگام و خارج از عرف می باشد. پس در ضرورت آن جای بحث نیست و باید زبان انگلیسی را به طور کامل فراگیریم تا بتوانیم به درستی صحبت کنیم و همچنین به درستی بنویسیم.

اما همه ما می دانیم که منابع بسیار زیادی برای فراگیری زبان انگلیسی وجود دارد. صد ها نوع کلاس و هزاران کتاب و سایت. صد ها ساعت فایل صوتی و تصویری. اما آیا با این زمان محدود، فرصت برای بررسی همه آنها وجود دارد؟ قطعا خیر

در این بین اگر معلمی متخصص داشته باشیم که بر اساس سال ها تجربه خود، از بین همه منابع موجود، بهترین را گلچین نماید و همه آنچه مهم و مفید است را از بین هزاران منبع موجود شناسایی کند و در اختیار ما قرار دهد، قطعا سود بسیاری هم از لحاظ مادی خواهیم کرد و هم بسیار بسیار صرفه جویی در وقت و زمان ارزشمند ما خواهد شد.

در همین راستا کانال تخصصی ویژه ای را با نام کانال تافل ایجاد شد. نام تافل است اما مطالب منحصر به مهارت های آزمون تافل نخواهد بود و بسیار جامع تر و گسترده تر برنامه ریزی شده که قطعا سایر آزمون های بین المللی  نظیر آیلتس را نیز شامل شود. شیوه صحیح رایتینگ مقالات بین المللی و طریق پاسخ به ایمیل های لاتین و مکاتبات لاتین و پاسخ به داوران بین المللی ازجمله این آموزش ها خواهد بود.

کانال تافل با انگیزه آموزش زبان انگلیسی از ابتدا تا انتها با همکاری چند تن از نخبگان ایران و متخصص به زبان انگلیسی و مسلط به ساختارهای آزمون های بین المللی بنا دارد زبان انگلیسی را بطور سازمان یافته و روان از ابتدا تا انتها آموزش دهد.

با توجه به ساختار و شیوه تدریس، آموزش هایی که ارائه خواهد شد برای همه سنین، بدون پیش نیاز، قابل فهم خواهد بود و افراد طوری آموزش خواهند دید که به سطحی برابر با آمادگی کامل برای گذراندن آزمون های بین المللی زبان نظیر آیلتس و تافل خواهند رسید.

آموزش ها گام به گام از سطح مقدماتی زبان شروع می شود و به تمامی موضوعات و مهارت های لازم برای یادگیری زبان انگلیسی بطور اصولی و آگادمیک پرداخته خواهد شد. مهارت های مهم شنیداری، نوشتاری، گفتاری و گرامر از جمله مواردی است که بطور حرفه ای تدریس و به حد کافی تمرین می شود. زبان آموزان این دوره می توانند با اعتماد به نفس بسیار بالا آماده شرکت در آزمون های بین المللی برای اخذ نمره بسیار خوب شوند و در صورتی که قصد نوشتن مقالات لاتین دارند با این آموزش ها بطور کامل آمادگی لازم را کسب می کنند.

به دلیل تجربه مدیران رایتمن، آموزش زبان انگلیسی تماما به زبان انگلیسی خواهد بود. و از بین بسیاری از منابع موجود مطالب مهم و تکنیکی و ضروری گلچین و آموزش داده خواهد شد.

توصیه می شود که از ابتدا یادداشت بردارید و به آنهایی که از صمیم قلب دوستشان دارید شرکت در این دوره را از همین ابتدا پیشنهاد نمایید.

مدیرکانال تافل :

نویسنده وبلاگ های رایگان آموزش نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها

آدرس کانال :

ابتدا نسخه تلگرام خود را به آخرین ورژن به روز رسانی کنید و سپس

http://telegram.me/toefl

شناسه کانال :

[email protected]

برای آشنایی با کانال و سامانه اتوماتیک و تفاوت های آنها به این لینک مراجعه کنید

اخبار انتشار یافته تاکنون در کانال تافل رایتمن ، را در این لینک بیابید

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir