۴:۰۱ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » پیام نوروزی رایتمن

Rightman.ir

پیام نوروزی رایتمن

پیام نوروزی رایتمن

این متن جنبه خبری ندارد.

سلام

تبریک ویژه به همه مشترکین و اعضای سرویس خبرنامه رایگان رایتمن

برای همه شما نخبگان، دانشمندان و پژوهشگران ایران در سراسر جهان، سلامتی و سالی پر از موفقیت آرزومندیم.

دقایقی از لحظه تحویل سال می گذرد و آرزوی تغییر کردیم. تغییر احوال به بهترین حالات. و خوش احوال خواهیم شد اگر بتوانیم در سال ۱۳۹۴ یکی از نیازهای شما را به موقع بر طرف سازیم.

حقیقت زیباست و زیبایی حقیقت است و حقیقت آن چیزی است که تو نیاز داری بدانی. رایتمن برای تو و به جای تو، حقیقت مورد نیاز تو را می یابد و با مستندات معتبر تقدیم تو خواهد کرد.

آرزوی همه ما این است که در سال جدید، سهمی در موفقیت شما داشته باشیم، و تردیدی نداریم که این امر محقق نمی شود، مگر با اطلاع رسانی به موقع اخبار علمی و مورد نیاز شما جامعه نخبگان ایران.

شما نیز، اگر دوستی صمیمی دارید، دانشجو و یا استادی را می شناسید و تشخیص دادید که اخبار رایتمن برای ایشان می تواند مفید واقع شود، دریغ نورزید و به مناسبت هدیه نوروزی، اخبار رایتمن را از طریق ابزار هایی که دارید، برای همه آنها ارسال نمایید.

و در انتها درود بی کران به همه اساتید و نخبگان ایران که مشق راست گفتاری، راست کرداری، و راست پنداری را به دانشجویان خود در سال جدید آموزش دهند.

وقتی مدیری جرات نوشتن اولین خبری که شکل دستنوشته دارد (لینک) را به خود می دهد، بنیانگذار رایتمن هم اجازه گذاشتن دومین خبری که شکل دستنوشته دارد را پیدا می کند!

شاد باشید

منبع: بنیانگذار رایتمن

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir