۲۰:۲۱ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » انجام پروژه کسر خدمت سربازی – بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

Rightman.ir

انجام پروژه کسر خدمت سربازی – بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

انجام پروژه کسر خدمت سربازی – بنیاد نخبگان نیروهای مسلح

بایستی دانشجو یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و یا دکتری باشید و همچنین متعهد به وزارت علوم و سازمان های دولتی در قبال کسر خدمت سربازی نباشید

معمولا سازمانی که برای آن، پروژه کسر خدمت انجام می دهید بعد از اتمام پروژه، به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پیشنهاد تعدادی ماه از ۱ تا چند ماه کسری می دهد. اما این بدان معنا نیست که همه آن مدت پیشنهادی توسط سازمان مربوطه، در جلسه داوری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پذیرفته شود. اگر شرایط نخبگان را دارا باشید (انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی – بنیاد ملی نخبگان) تنها یک پروژه برای کل خدمت کافی است و اگر شرایط نخبگان را دارا نیستید و یا تا کسب همه امتیاز ها زمان زیادی نیاز هست و نیاز فوری به کارت پایان خدمت دارید می توانید با پروژه برای خدمت کسری بگیرید.

همه امور شما در پادگان شهید خلیل زاده (لینک آدرس پادگان شهید خلیل زاده) صورت می گیرد. هر گونه سوالی در مورد کسر خدمت دارید را از مسئولان پادگان بپرسید. تشکیل پرونده تا معرفی شما به سازمان های مروبوطه در این پادگان می باشد.

نکات مهم: 

۱- بایستی دانشجو یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری باشید.

۲- ارائه گزارش کار به سازمان و همچنین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، هر سه ماه یکبار الزامی است.

۳- اگر در حال خدمت هستید، شما نیز می توانید از این تسهیلات کسر خدمت استفاده نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه به پست بنیاد ملی نخبگان آیین نامه ها و لینک های مهم در منوی لینک های ویژه که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*