۱۵:۱۰ یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » پروژه جایگزین خدمت سربازی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ویژه دارندگان مدرک کارشناسی

Rightman.ir

پروژه جایگزین خدمت سربازی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ویژه دارندگان مدرک کارشناسی

پروژه جایگزین خدمت سربازی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ویژه دارندگان مدرک کارشناسی

سردار ابراهیم کریمی گفت: دو دسته از مشمولان می توانند در دوران خدمت ، پروژه ای را از بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح دریافت کنند ، دسته اول بر اساس ضوابط می توانند به این بنیاد مراجعه کرده و پس از قبول یک پروژه و اتمام آن ، مدت انجام آن به عنوان خدمت سربازی آنها محاسبه خواهد شد.

سردار ابراهیم کریمی افزود: این افراد بر اساس نوع پروژه ، می توانند از ۲ ماه تا پایان مدت خدمت سربازی شان ، کسر خدمت دریافت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ، با اشاره به اینکه، نخبگان با دریافت پروژه از خدمت سربازی معاف می شوند ، یادآور شد: در گذشته ، تنها افرادی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) بودند می توانستند پروژه ای را ضمن خدمت ، دریافت کنند ؛ اما از امسال این طرح شامل دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ( لیسانس ) نیز می شود ؛ بنابراین نیازمندی های تحقیقاتی و پژوهشی به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اعلام شده و مشمولانی که تمایل دارند پروژه تحقیقاتی دریافت کنند ، به یکی از واحد ها، بر اساس نیازمندی هایی که از سوی نیروهای مسلح اعلام  شده، معرفی و بر اساس نوع پروژه ، از کسر خدمت بهره مند شوند.

سردار ابراهیم کریمی یادآور شد: دسته دوم افرادی هستند که پروژه ای را به اتمام رسانده و هنگام خدمت ، آن را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارائه می دهند و در صورتی که مورد نیاز نیروهای مسلح باشد ، به کارگیری خواهد شد. این افراد نیز می توانند از کسر خدمت استفاده کنند.

به گفته جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ، هم اکنون مشمولان بر اساس تمایل و تخصص شان اقدام به انتخاب پروژه می کنند. بنابراین پروژه ها کاربردی تر است.

لینک خبر

منبع: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تسهیلات نظام وظیفه به پست بنیاد ملی نخبگان آیین نامه ها و لینک های مهم در منوی لینک های ویژه که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir