۹:۱۹ پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل افزایش ۲ برابر

Rightman.ir

وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل افزایش ۲ برابر

وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل تامین اعتبار شد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: اعتبار لازم برای پرداخت دوبرابری وام ودیعه مسکن متاهلی تامین شده است.

ذوالفقار یزدان مهر گفت: سال گذشته ۴ هزار دانشجو وام ودیعه مسکن متاهلی دریافت کرده اند که مبلغ این وام برای دانشجویان در تهران ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ، در کلان شهر ها ۶ میلیون تومان و در سایر شهر ها ۴ و نیم میلیون تومان بود.

وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته و افزایش درآمد، صندوق رفاه دانشجویان آمادگی دارد در صورت تصویب هیات امنا، سقف وام ودیعه مسکن متاهلی را تا دو برابر افزایش دهد به طوری که دانشجویان در تهران ۱۵ میلیون تومان ، دانشجویان در کلان شهر ها ۱۲ وام میلیون تومان و در  سایر شهر ها ۷ میلیون تومان وام ودیعه مسکن متاهلی دریافت کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: برنامه ریزی لازم برای پرداخت دو برابری وام مذکور صورت گرفته است و مراحل نهایی را طی می کند و برای پرداخت در سال جاری تامین اعتبار لازم صورت گرفته است.

وی همچنین یادآور شد: در حال حاضر یک هزار و ۱۶ خوابگاه دولتی و ۳۲۰ خوابگاه غیر دولتی فعال هستند ولی با این وجود با کمبود فضای خوابگاهی مواجه هستیم.

وی ادامه داد: سال گذشته با کمک رهنی که صندوق رفاه دانشجویان در اختیار دانشگاه‌ها  قرار داد، حدود ۳ هزار و ۷۰۰ دانشجو توانستند اسکان یابند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: همچنین ۲۲ میلیارد تومان کمک هزینه تعمیر و تجهیز در اختیار دانشگاه ها قرار گرفت تا خوابگاه های خود را روبراه کنند.

لینک خبر

منبع: خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط : 

وام دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان آغاز ثبت نام

وام دکتری فقط به دانشجویان روزانه تعلق می گیرد

وام دکتری امسال به همه متقاضیان اختصاص می یابد

وام دانشجویی افزایش وام های دانشجویی

وام

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir