۲۰:۵۲ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » نقل و انتقالات دانشگاه آزاد تمدید مهلت ثبت درخواست

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد تمدید مهلت ثبت درخواست

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد تمدید مهلت ثبت درخواست

پیرو اطلاعیه قبلی (لینک خبر)، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویی در سامانه منادا به نشانی Monada.iau.ir خبر داد.

دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به اینکه چند روز گذشته سامانه منادا با اختلالاتی روبرو بود و برخی از دانشجویان موفق به ثبت درخواست های خود نشدند با موافقت رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهلت ثبت درخواست ها تا ساعت ۲۴ روز ۱۲ دی ماه تمدید شد.

دکتر هاشمی با بیان اینکه مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، افزود: نتیجه درخواست ها تا ۲۵ ماه جاری در سایت منادا به اطلاع دانشجویان متقاضی مهمانی یا انتقال خواهد رسید.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هدف از راه اندازی این سامانه حذف سفر دانشجویان بین واحدهای مبدا و مقصد و کاهش هزینه و مخاطرات سفر آنهاست.

وی به دانشجویان توصیه کرد: قبل از ثبت درخواست خود در سامانه منادا، راهنمای ثبت نام و شیوه نامه نقل و انتقالات را به طور کامل مطالعه کنند تا اختلالی در روند ثبت درخواست آنها پیش نیاید.

دکتر هاشمی درباره نحوه بررسی درخواست متقاضیان فاقد شرایط گفت: درخواست این دسته از متقاضیان با توجه به ضوابط اعلام شده در شیوه نامه مانند معدل نیمسال قبل، تناسب بین واحد مبدا و مقصد، جنسیت و … مورد بررسی قرار گرفته و امتیاز بندی می شود، بدیهی است که دانشجویان دارای امتیاز بالاتر در اولویت برای نقل و انتقال قرار می گیرند.

لینک خبر

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار مرتبط : 

نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد آغاز ثبت نام از ۲۰ آذر ماه

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir