۳:۵۸ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » جذب هیات علمی » رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم منصوب شد.

Rightman.ir

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم منصوب شد.

جذب اعضای هیات علمی – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا رضوان طلب را به عنوان رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم منصوب کرد.

در حکم ابلاغی رضا فرجی دانا به حجت الاسلام رضوان طلب آمده است: از جنابعالی انتظار می رود بر اساس برنامه های مصوب با اصلاح ساختارها و بهینه سازی فرآیندها و روش های مورد استفاده، گام های موثری در جذب اعضای هیات علمی مومن، متعهد و متخصص مورد نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی بردارید. تقویت حوزه نظارت و ارزیابی و ایجاد سیستم پاسخگویی، به منظور حفظ کرامت دانشگاهیان و ارائه گزارش مستمر از فعالیت های دبیرخانه و هیات های اجرایی در دانشگاه ها مورد توجه قرار گیرد.

وزیر علوم در این حکم تاکید کرده است: با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف ریاست مرکز جذب اعضای هیات علمی را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری مدیران و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا رضوان طلب دارای مدرک تحصیلی دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران و تحصیلات خارج فقه و اصول حوزه علمیه است و در گذشته مسئولیت های نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه امام حسین علیه السلام، مسوول امور بین الملل و معاونت اداری و مالی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران، دبیری شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و مشاور دبیرکل این مجمع و ریاست مرکز مطالعات بین المللی دینی دانشگاه تهران را برعهده داشته است.

پیش از این عبدالحسین فریدون، سرپرستی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را بر عهده داشت.

منبع: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*