۱:۵۲ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » ماراتن برنامه نویسی بر پایه سرویس های بانکی دومین دوره

Rightman.ir

ماراتن برنامه نویسی بر پایه سرویس های بانکی دومین دوره

ماراتن برنامه نویسی بر پایه سرویس های بانکی دومین دوره

دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی بر پایه‌ی سرویس های بانکی و دسترسی کامل به سرویس‌های بانکداری الکترونیک برای شرکت‌های نوپا و افراد خلاق در این زمینه، توسط یکی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی در محل این پارک برگزار می‌شود.

دومین دوره این چالش با توجه به تجربه ۱۷ ساله مجموعه توسن در زمینه فعالیت های بانکداری الکترونیک به علاوه تجربه موفق در دوره قبلی این چالش طراحی و ارائه شده است، نتیجه اولین دوره هکاتون توسن، دریافت بیش از ۱۷۰ طرح و اتصال بیش از ۱۳ شرکت نوپا فین تک به اکوسیستم بانکی توسن بوم بوده است.

همایون محبوبی مدیر اجرایی این شرکت گفت: همه توسعه‌دهندگانی که توانایی ایده‌پردازی و پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی بر بستر وب و گوشی‌های هوشمند را دارند می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

وی افزود: بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان از سیستم بانکداری الکترونیک و کاهش وقت و هزینه مشتری برای انجام امور بانکی و استفاده از بستری امن و مطمئن برای اتصال به بانک از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

این مدیر اجرایی به فرصت‌هایی که این طرح ایجاد میکند اشاره کرد و افزود: حضور در چالش نوآوری توسن امکان کسب درآمد از طریق فروش برنامه‌های کاربردی در فروشگاه‌ها و همچنین تقویت اثر شبکه‌ای، هم‌افزایی و توسعه کسب‌وکار را به وجود خواهد آورد.

وی در خصوص روند اجرایی این مسابقات گفت: این چالش رویدادی سه روزه است و تیم‌های توسعه‌دهنده‌ای که ایده‌های نوآورانه در حوزه مالی دارند می‌توانند از تاریخ ۱ الی ۳۰ دی‌ماه با ثبت ایده‌های خود در وب‌سایت این چالش، شانس خود را برای یک رقابت فشرده و کسب یک تجربه نو در پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های بانکی و مالی امتحان کنند. سپس هیات داوران از میان طرح‌های رسیده، ۲۰۰ طرح برتر را انتخاب کرده و برای شرکت در برنامه از آنها دعوت خواهند کرد. در روز ۲۸ بهمن‌ماه بخش نهایی مسابقه آغاز شده و تا روز ۳۰ بهمن ادامه خواهد یافت.

محبوبی در پایان گفت: جوایز دومین دوره چالش نوآوری توسن برای تیم اول، مبلغ ۳۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۰ میلیون تومان و تیم سوم ۱۰ میلیون تومان است. همین‌طور برای تقدیر از بهترین ایده نیز مبلغ ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است همچنین تیم‌های نوآور با شرکت در این رویداد امکان عرضه محصولات و خدمات خود را به مشتریان بانک‌ها و مؤسسات مالی پیدا می‌کنند.

دومین دوره ماراتن برنامه‌نویسی بر پایه‌ی سرویس‌های بانکی با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.

لینک خبر

منبع: بنیاد ملی نخبگان

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir