۲۰:۵۸ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » scholarship » فلوشیپ دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۴

Rightman.ir

فلوشیپ دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۴

فلوشیپ دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۴

رئیس واحد دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران از راه اندازی دوره های فوق تخصصی و فلوشیپ رشته های دندانپزشکی در سال جاری خبر داد و گفت: واحد دندانپزشکی طبق مصوبه وزارت بهداشت و درمان در مقاطع تحصیلی ، شامل کارشناسی ، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی ( دوره های دستیاری دندانپزشکی ) دانشجو می پذیرد.

دکتر افشین حراجی با توجه به اهداف واحد دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۴ اظهار کرد: افزایش درآمد های غیر شهریه ای و کاهش وابستگی به شهریه دانشجویی ، راه اندازی دوره های فوق تخصصی و فلوشیپ رشته های دندانپزشکی و همکاری مشترک با دانشکده های دندانپزشکی معتبر خارجی به صورت ارائه برنامه های Joint programe از جمله اهداف این واحد در سال جاری است.

این متخصص جراحی دهان ، فک و صورت که از سال ۱۳۸۹ مسئولیت خود را در واحد دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران آغاز کرده، خاطرنشان کرد: از ابتدا سعی شد تا مجموعه مدیریتی این واحد در راستای پیشبرد اهداف اصلاحی، بهبود شرایط فیزیکی و برطرف کردن کمبودهای آموزشی تلاش کند و به لطف پروردگار و حمایت مسئولان دانشگاه و زحمات بی دریغ این مجموعه آموزشی توانستیم بخشی از این راه طولانی را سپری کنیم.

وی ادامه داد: واحد دندانپزشکی طبق مصوبه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع تحصیلی ، شامل کارشناسی ، دکترای حرفه ای و دکتری تخصصی ( دوره های دستیاری دندانپزشکی ) دانشجو می پذیرد و اکنون تعداد ۱۰۶ دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، تعداد ۹۷۴ دانشجو در مقطع دکتری حرفه ای و تعداد ۱۰۳ دانشجو در مقطع دستیاری دندانپزشکی ( دوره های تخصصی ) مشغول به تحصیل هستند و در مجموع تاکنون تعداد ۵۴۲۶ نفر فارغ التحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی داشته است.

حراجی با توجه به دستاورد های این واحد دانشگاهی در سال ۹۳ ، با بیان اینکه در حوزه آموزشی، در خصوص ارتقاء اعضاء هیات علمی پیشرفت هایی داشته ایم، گفت: سه ارتقا از دانشیاری به استاد تمام شامل دکتر فریبرز امینی، دکتر عبدالرضا جمیلیان و بنده، دو ارتقا از استادیاری به دانشیاری شامل دکتر نادر ایوبیان مرکزی و دکتر احمد شیبانی نیا و ارتقای دکتر بهاره حاتمی از مربی به استادیاری از جمله این پیشرفت ها است.

این مسئول ادامه داد:‌ در حوزه آموزش تخصصی در سال گذشته، ۲۶ نفر از دستیاران تخصصی این واحد در آزمون بورد تخصصی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شرکت کردند که تعداد ۲۵ نفر از آنها قبول شدند و در این میان، دکتر حمیدرضا محاسنی اقدم به عنوان رتبه اول بورد تخصصی جراحی دهان ، فک و صورت برگزیده شد.

رئیس واحد دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به فعالیت های حوزه پژوهش و فناوری این واحد در سال گذشته اظهار کرد: در سال ۹۳ ، سه مرکز تحقیقاتی ایمپلنت ( کاشت دندان )، مرکز تحقیقات جمجمه ، فک و صورت و مرکز تحقیقات مواد دندانی را به صورت رسمی افتتاح کردیم.

وی افرود: سال گذشته دکتر مریم پوستی، دکتر عبدالرضا جمیلیان، دکتر احمد شیبانی نیا، دکتر سارا توسلی حجتی، دکتر مهران نوربخش، دکتر فینا ناوی، دکتر محمد حسین کلانتر معتمدی، دکتر اسحق لاسمی، دکتر علی حسنی و دکتر مریم پوستی مقام های اول، دوم و لوح تقدیر جشنواره شهید احمد هدایت (برج میلاد) در بخش مقاله ، اختراعات و ترجمه کتاب را به دست آوردند.

حراجی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی نیز دستاورد ها و عملکرد های چشم‌گیری داشتیم، راه اندازی مرکز مشاوره دینی – فرهنگی و ارائه خدمات مشاوره ای به دانشگاهیان، کسب رتبه از بخش هنر و ادبیات دینی در نوزدهمین دوره مسابقات سراسری کانون قرآن و عترت (ع) و کسب رتبه برتر از نخستین جشنواره استانی واحدهای دانشگاهی را از جمله دستاوردهای این حوزه عنوان کرد.

لینک خبر

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار مرتبط : 

جذب هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد / ۳۱ فروردین ۹۴ آخرین مهلت ثبت نام

فلوشیپ اقتصاد مرکز گسترش انرژی پایدار مسکو – یونسکو

پسا دکتری دانشگاه صنعتی شریف سال ۹۴

گرنت پسا دکتری کرسی پژوهشی ، حمایت از فعالیت های پژوهشی اساتید و محققان – صندوق حمایت از پژوهشگران

طرح پژوهشی طرح پسا دکتری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی

پسا دکتری صنعتی – آیین نامه طرح حمایت از پژوهشگران پسا دکتری

پسا دکتری صنعتی ، فرصت مطالعاتی در واحد های صنعتی / جزئیات آیین نامه

۹ ماه فرصت مطالعاتی در وزارت صنعت ، معدن و تجارت

فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضا هیات علمی در واحدهای صنعتی ، معدنی و تجاری

فرصت مطالعاتی داخلی اساتید دانشگاه با مزایای ویژه

دریافت حقوق از صنعت علاوه بر حقوق دانشگاه برای اساتیدی که به مدت یکسال در مراکز صنعتی حضور یابند

تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت / یک یا دو ترم حضور اساتید در واحد های صنعتی

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir