۱۱:۲۴ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » scholarship » فرصت مطالعاتی موسسات علوم فناوری های شناختی ویژه دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی تمدید شد

Rightman.ir

فرصت مطالعاتی موسسات علوم فناوری های شناختی ویژه دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی تمدید شد

فرصت مطالعاتی موسسات علوم فناوری های شناختی ویژه دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی تمدید شد

به دلیل استقبال دانشجویان دکتری از ۳۰ فرصت مطالعاتی تخصیص یافته حوزه علوم و فناوری های شناختی در ستاد ، استفاده از این فرصت و ارائه مدارک مورد نیاز تا پایان ۸ اسفند ماه ۹۳ تمدید گردید. بدیهی است مدارک دریافت شده پس از این فرصت بررسی نخواهند شد.

ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری های شناختی ، با حمایت معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد حداکثر ۳۰ فرصت مطالعاتی یک ساله به دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی اعطاء نماید.

این حمایت شامل دانشجویانی خواهد شد که رساله خود را در راستای اولویت های توسعه علوم و فناوری های شناختی کشور (معرفی شده در وب سایت ستاد) تعریف نمایند.

برای این منظور، دانشجویان دکتری ، پروپوزال مصوب یا پیش نویس آن را به همراه رزومه علمی خود و استاد راهنما را جهت بررسی در کمیته مشترک آموزشی و پژوهشی ستاد به آدرس ایمیل  [email protected]  با عنوان ” پروپوزال فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری ” ارسال نمایند.

این فرصت های مطالعاتی ، هزینه های سفر و اقامت دانشجویان را برای تکمیل تحقیقات رساله دکتری خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تامین خواهد کرد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن :  ۷ – ۸۸۱۹۴۹۵۶ – ۰۲۱  یا آدرس پست الکترونیکی  [email protected]  تماس حاصل نمایند.

متن اطلاعیه فرصت مطالعاتی موسسات علوم فناوری های شناختی ویژه دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی

لینک خبر

منبع: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir