۵:۰۲ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » شعب بانک صادرات کشیک در اطراف مصلی تهران

Rightman.ir

شعب بانک صادرات کشیک در اطراف مصلی تهران

شعب بانک صادرات کشیک در اطراف مصلی تهران

مدیر کمیته خدمات رفاهی و هماهنگی با سازمان ها و نهادهای همکار گفت: رکورد کل فروش کتاب در نمایشگاه بیست و هفتم، روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۴ شکسته شد.

نیکنام حسین‌پور گفت: فروش کتاب تا پایان روز هشتم نمایشگاه امسال (۲۳ اردیبهشت ماه)،  از یازده روز فروش کتاب در نمایشگاه بیست و هفتم پیشی گرفت و رکورد فروش آن نمایشگاه شکسته شد. همچنین دیروز بیش از ۹۰۰ هزار تراکنش توسط دستگاه های کارتخوان و عابر بانک های موجود در نمایشگاه کتاب صورت گرفت.

مدیر کمیته خدمات رفاهی با بیان اینکه تاکنون شعب بانک صادرات بیش از ۲۰۰ هزار بن کارت الکترونیکی خرید کتاب را به متقاضیان تحویل داده اند، عنوان کرد: با توجه به اینکه بانک ها جمعه و شنبه (۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۴) تعطیل هستند و نمایشگاه کتاب تهران نیز در روز شنبه به پایان می رسد، ۵ شعبه از بانک صادرات اطراف مصلی در این روزها کشیک هستند و تنها افرادی که شعبه منتخب شان یکی از این بانک هاست، می توانند بن کارت های خود را تحویل بگیرند، در غیر اینصورت کسانی که بن کارت های خود را روز ۲۴ اردیبهشت ماه دریافت نکنند دیگر نمی توانند از آنها در این دوره از نمایشگاه کتاب بهره ببرند.

وی یادآور شد: همچنین  از دانشجویان و طلابی که موفق به دریافت بن کارت های خود نشده اند، پس از نمایشگاه شماره حساب بانکی دریافت می کنیم تا وجه پرداختی آنان را بازگردانیم.

زمان ثبت نام بن کارت خرید کتاب ویژه دانشجویان و طلاب ۲۹ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه بود. ثبت نام کنندگان می توانستند از ۱۳ تا ۲۴ اردیبهشت ماه بن کارت های خود را دریافت کنند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، گفت‌وگو با جهان» از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) برپاست.

لینک خبر

منبع: بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اخبار مرتبط : 

آدرس مصلی امام خمینی تهران نقشه و مسیر دسترسی به نمایشگاه

اپلیکیشن نمایشگاه کتاب تهران / دانلود نرم افزار موبایل اندروید iOS اپل دسکتاپ

نقشه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران / توصیه ای برای مراجعین دانشگاهی به نمایشگاه

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir