۳:۲۰ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » سی امین نمایشگاه کتاب تهران واگذاری امور اجرایی به تشکل های نشر

Rightman.ir

سی امین نمایشگاه کتاب تهران واگذاری امور اجرایی به تشکل های نشر

سی امین نمایشگاه کتاب تهران واگذاری امور اجرایی به تشکل های نشر

ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با تصویب طرح واگذاری فعالیت‌های اجرایی نمایشگاه کتاب تهران به تشکل‌های نشر در نمایشگاه کتاب سال ۹۶ همراه بود.

همایون امیرزاده؛ سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اشاره به برگزاری ششمین جلسه شورای سیاست‎‌گذاری نمایشگاه گفت: در این جلسه گزارش کاملی از سلسله جلسات کارگروه تفویض ارایه شد و کلیات آن به تصویب شورای سیاست‌گذاری رسید.

وی با اشاره به جزئیات واگذاری امور نمایشگاه به تشکل‌ها و صنوف گفت: بر اساس طرح پیشنهادی شورای تشکل‌ها ساختار نمایشگاه حفظ شده است که متشکل از رئیس نمایشگاه، قائم مقام، معاون اجرایی و مدیران کمیته‌هاست که در این دوره مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به عنوان قائم مقام رئیس نمایشگاه فعالیت خواهد کرد و معاون اجرایی نمایشگاه از سوی تشکل‌های نشر معرفی می‌شود.

امیرزاده ادامه داد: همچنین مدیران کمیته‌های اجرایی و رفاهی، پشتیبانی، ناشران داخلی، ناشران بین‌الملل، تبلیغات، فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی نیز از سوی تشکل‌های نشر انتخاب خواهد شد.

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه کتاب درباره فعالیت‌هایی که همچون دوره‌های گذشته توسط معاونت فرهنگی انجام خواهد شد نیز گفت: وظیفه سیاست‌گذاری و تعیین اهداف، تدوین مقررات و آیین‌نامه‌ها، امور مربوط به نظارت و ارزیابی، روابط عمومی و امور رسانه‌ای، حراست و انتظامات، تشریفات و امور مربوط به مهمان ویژه و مهمانان خارجی را نیز معاونت امور فرهنگی و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران بر عهده خواهد داشت.

امیرزاده همچنین درباره ادامه‌ی برگزاری جلسات کارگروه تفویض و واسپاری امور نمایشگاه عنوان کرد: در جلسات این کارگروه چند مدل ارایه شده درباره نحوه واسپاری نهایی نمایشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت که پس از بررسی کارگروه و تصویب نهایی شورای سیاست‌گذاری، مدل دائمی واسپاری در نمایشگاه سال ۹۶ رونمایی خواهد شد.

گفتنی است در ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور سید عباس صالحی، مهدی فیروزان، محمدرضا توکل صدیقی، مهدی اسماعیلی‌راد، امیرمسعود شهرام‌نیا، محمد حمزه‌زاده، علی اصغر سیدآبادی، همایون امیرزاده، محمد سلگی و فریدون عموزاده خلیلی برگزار شد.

لینک خبر

منبع: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اخبار مرتبط : 

آدرس نمایشگاه بین المللی تهران

آدرس شهر آفتاب نقشه محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شهر آفتاب

آدرس مصلی امام خمینی تهران

نمایشگاه ها

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir