۱۸:۰۴ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » راه اندازی سامانه پیشینه پژوهش ایرانداک برای جلوگیری از دوباره کاری‎

Rightman.ir

راه اندازی سامانه پیشینه پژوهش ایرانداک برای جلوگیری از دوباره کاری‎

راه اندازی سامانه پیشینه پژوهش ایرانداک برای جلوگیری از دوباره کاری‎

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ( ایرانداک ) ، کار ثبت ، سازمان دهی ، و اشاعه اطلاعات علم و فناوری کشور را بر عهده دارد و مرکز دریافت نسخه ای از پایان نامه ها و رساله ها و ارائه خدمات اطلاع رسانی آنها به جامعه علمی کشور بوده است.

ایرانداک با این پشتوانه ، سامانه پیشینه پژوهش را به منظور آگاهی از پیشینه پژوهش های انجام شده و زمینه سازی برای پیش گیری از دوباره کاری در پژوهش های دانشجویی ، و همچنین اطلاع از منابع موجود درباره پژوهش ، راه اندازی کرده است.

محققان می توانند برای اطلاع از یکتا بودن موضوع پایان نامه خود به سایت سامانه به آدرس pishineh.irandoc.ac.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

برای استفاده از این سامانه ، پس از ثبت نام و تایید آن ، وارد سامانه شوید و پس از ارائه اطلاعات و موضوع پژوهش خود و پرداخت پانزده هزار تومان برای هر جستجو ، پاسخ خود را دریافت کنید.

سامانه پیشینه ی پژوهش ایرانداک

منبع: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ، ایرانداک ، سامانه پیشینه ی پژوهش

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه، به منوی لینک های ویژه ، پست جستجو، انتخاب موضوع و آموزش نوشتن پایان نامه و دیگر موارد مرتبط که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir