۱۶:۵۳ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » پایان نامه » سامانه ملی ثبت پایان نامه رساله پیشنهاده ایرانداک

Rightman.ir

سامانه ملی ثبت پایان نامه رساله پیشنهاده ایرانداک

سامانه ملی ثبت پایان نامه رساله پیشنهاده ایرانداک

پیرو اطلاعیه قبلی (لینک خبر)، نسخه دو سامانه ملی ثبت پایان نامه ، رساله ، و پیشنهاده از ۱۹ آبان ماه ۹۵ در دسترس دانشجویان قرار گرفت.

نسخه دو سامانه ملی ثبت پایان نامه ، رساله ، و پیشنهاده که پیش از این توسط دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحیقات و فناوری در ایرانداک رونمایی شده بود ، از روز چهارشنبه ۱۹ آبان در اختیار کاربران قرار گرفت.

در نسخه جدید این سامانه دانشجو می‌تواند پیشنهاده و پایان نامه کارشناسی ارشد و هم‌چنین پیشنهاده و رساله دکتری را با یک نام کاربری ثبت نماید.

هم‌چنین،  اکثر فیلد ها به صورت انتخابی است و دانشجو ملزم به وارد کردن اطلاعات نبوده که این کار در ورود اطلاعات صحیح به سیستم کمک زیادی می‌کند.

افزون بر این کاربر در هر لحظه می‌تواند از طریق سامانه وضعیت مدرک ثبت شده خود را رصد نماید و امکان اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت شده تا قبل از تایید دانشگاه برای کاربران فراهم شده است.

گفتنی است، در نسخه جدید، فایل تمام متن پایان‌نامه‌ها توسط ایرانداک کنترل و پس از دریافت کدرهگیری توسط دانشجو، فایلهای ارسالی توسط کارشناسان ایرانداک تایید می‌شود و سپس مورد تایید دانشگاه قرار گیرد.

لینک خبر

منبع: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران – ایرانداک

اخبار مرتبط : 

سامانه ملی ثبت پایان نامه و رساله رونمایی شد

خدمات تالار جستجوی ایرانداک در روزهای پنجشنبه جهت شاغلین و دانشجویان

دانلود رایگان پایان نامه فارسی ایرانداک

استخراج پایان نامه های تکراری توسط ایرانداک

سامانه همانندجو ایرانداک – امکان ارزیابی تشابه پایان نامه و رساله

نحوه سفارش پایان نامه در ایرانداک

ایرانداک

دانلود رایگان پایان نامه

دانلود رایگان مقاله

دانلود رایگان کتاب

پایان نامه

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه، به منوی لینک های ویژه ، پست جستجو، انتخاب موضوع و آموزش نوشتن پایان نامه و دیگر موارد مرتبط که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir