۱۳:۴۶ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » وزارت بهداشت سامانه ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور را راه اندازی کرد.

Rightman.ir

وزارت بهداشت سامانه ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور را راه اندازی کرد.

وزارت بهداشت سامانه ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور را راه اندازی کرد – رونمایی از سامانه ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور

مرکز خدمات آموزشی ، در راستای تحقق سیاست های کلان معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، در خصوص به کارگیری فناوری اطلاعات ، به منظور افزایش بهره وری ، ارتقاء سطح خدمت رسانی و افزایش رضایت مندی دانش آموختگان ، از تاریخ یازدهم مرداد ماه ۱۳۹۳ ، اقدام به راه اندازی سامانه اینترنتی ارزشیابی مدارک دانش آموختگان خارج از کشور می نماید.

لذا خواهشمند است کلیه دانش آموختگان ، از تاریخ مذکور با مراجعه  این سامانه به آدرس  http://mohed.behdasht.gov.ir/educationserviceportal ، نسبت به ارسال کلیه مدارک مورد نیاز جهت ارزشیابی اقدام نمایند.

بدیهی است از تاریخ مذکور ، تشکیل پرونده ، بررسی مدارک و نوبت دهی جهت ارائه اصل مدارک ، صرفا توسط سایت انجام خواهد شد و این مرکز از پذیرش افراد خارج از سیستم معذور است.

لینک خبر

منبع: مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه، به منوی لینک های ویژه ، پست وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد ، آدرس، لینک ها، آیین نامه ها و موارد مهم که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir