۵:۱۲ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » زمان برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۹۵

Rightman.ir

زمان برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۹۵

زمان برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۹۵

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح روز چهارشنبه (۱۸ شهریور ماه) با حضور سید عباس صالحی و اعضاء شورای سیاست‌گذاری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ علی اکبر اشعری سخنگوی شورای سیاست‌گذاری با اشاره به برگزاری این جلسه گفت: در ابتدای دومین جلسه کلیات پیش‌نویس سیاست‌ها، راهبردها و اقدامات اجرایی برای اصلاح وضعیت بیست و نهمین نمایشگاه بین اللمللی کتاب تهران  ارایه شد. اعضاء شورا پس از بحث و بررسی پیشنهادهایی درباره آن ارایه دادند و مقرر شد تا علاوه بر بحث درباره آن ، پیش‌نویس سیاست‌ها و راهبردهای اصلاحی برای نهاد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی آماده شود.

اشعری با اشاره به مصوبه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه کتاب درباره زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران گفت: با توجه به زمان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در تقویم بین‌المللی، مصوب شد تا نمایشگاه بیست و نهم از چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت تا شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شود.

علی‌اکبر اشعری اضافه کرد: موضوع دیگری که مورد بحث و بررسی شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه قرار گرفت، بحث مهمان ویژه بود. در این نشست تصمیم گرفته شد تا علاوه بر کشور مهمان در نمایشگاه بیست و نهم «شهر مهمان» نیز حضور داشته باشد.

وی در پایان تصریح کرد: همچنین با توجه به مجموعه شرایط کشور روسیه به عنوان مهمان ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد.

آدرس نقشه شهر آفتاب محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

لینک خبر

منبع: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir