۲:۲۹ سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » پایان نامه » دانلود رایگان پایان نامه لاتین از سراسر اروپا – نیم میلیون پایان نامه از سال ۱۵۹۷ تا کنون

Rightman.ir

دانلود رایگان پایان نامه لاتین از سراسر اروپا – نیم میلیون پایان نامه از سال ۱۵۹۷ تا کنون

دانلود رایگان پایان نامه لاتین از سراسر اروپا – نیم میلیون پایان نامه از سال ۱۵۹۷ تا کنون

در راستای منفعت عمومی به همه نخبگان ایران و در جهت ترویج فرهنگ اطلاع رسانی اخبار مفید، مدیران رایتمن تصمیم دارند تا با اشتراک گذاشتن رایگان بخشی از تجربیات خود، از این پس وبسایت های دانلود رایگان پایان نامه را به محققان کشور در قالب سلسله اخباری (قابل دسترسی همیشگی از طریق لینک های ویژه بخش پایان نامه) اطلاع رسانی نماید. امید است تا نخبگان کشور با استفاده از این امکانات و پایگاه های ناشناخته بتوانند به متن پایان نامه های رایگان از سراسر جهان، بطور رایگان دسترسی یابند و با تحقیق و پژوهش های بیشتر بر روی یافته های این منابع علمی، به آخرین دستاورد های علمی جهان که بطور عمومی اطلاع رسانی شده دست بیابند.

بدون شک سود این اطلاع رسانی در دراز مدت، متوجه ما و نسل های آینده خواهد شد و چه حس خوبی خواهیم داشت که با استفاده از یافته های علمی حاصل از مطالعات و تحقیقات نخبگان کشور، ارتقای علمی، تکنولوژی و سلامت کشور رقم بخورد.

و اما دسترسی رایگان به متن نیم میلیون پایانه نامه از طریق پایگاه اتحادیه اروپایی دارت DART

این پایگاه اروپایی، اتحادیه ای از چند کشور اروپایی برای به اشتراک گذاری رایگان متن بیش از نیم میلیون پایان نامه از آخرین پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دفاع شده در دانشگاه های اروپا می باشد.

آدرس این پایگاه اینترنتی در این لینک می باشد.

برای جستجو در پایگاه پایان نامه ها بر اساس سال، نام دانشگاه، نام کشور و همچنین نام مجموعه دار ها می توانید به این آدرس مراجعه نمایید.

نگاهی به این صفحه خالی از لطف نخواهد بود. شما می توانید از سال ۱۵۹۷ تا ۲۰۱۴، به متن پایان نامه بطور رایگان دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال این لینک پایان نامه ای از سال ۱۵۹۷ میلادی ! دانشگاه لیدن است.

شما نیز با اشتراک گذاری این خبر با سایر دوستانتان آنها را بهره مند نمایید.

رایتمن برایتان آرزوی موفقیت دارد.

منبع: تجربه مدیران رایتمن

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه، به منوی لینک های ویژه ، پست جستجو، انتخاب موضوع و آموزش نوشتن پایان نامه و دیگر موارد مرتبط که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir