۸:۳۸ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » دانلود رایگان پایان نامه فارسی ایرانداک

دانلود رایگان پایان نامه فارسی ایرانداک

دانلود رایگان پایان نامه فارسی ایرانداک – وب سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران – مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران،  مشهور به ایرانداک، راهنمای محققان و دانشجویان ایران در انتخاب موضوع پایان نامه است.

در برخی دانشگاه ها یک شرط در فرایند تصویب پروپوزال وجود دارد که دانشجو قبل از تصویب پروپزال می بایست با استعلام از وب سایت ایرانداک مطمئن شود که قبلا در دانشگاه دیگری این موضوع کار نشده باشد و یا در حال کار نباشد. بنابراین کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی می بایست با مراجعه به این پایگاه، از جدید بودن موضوع کاری خود مطمئن شوند و حتی پس از انتخاب موضوع، باید برای نگارش متنی در مورد پیشینه کار خود، از کارهای قبلی مشابه از طریق این پایگاه اطلاع کسب کنند و با استناد به آنها جنبه های نو آوری کار را ذکر کنند. در پایان کار نیز بایستی یک نسخه از پایان نامه خود را در این سایت بارگزاری نمایند.

نحوه کار با این وب سایت را بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی نمی دانند. برای آشنایی با نحوه جستجو در این پایگاه، فایلی برای دانلود گذاشته شده است. برای دانلود پایان نامه های فارسی از ایرانداک و همچنین جستجو در پایان نامه های فارسی موجود در ایرانداک، فایل پاور پوینت راهنمای استفاده از گنجینه علمی ایرانیان را دانلود کنید لینک . 

در این آموزش، شما با موارد زیر آشنا می شوید:

  • چه کسانی به متن کامل پایان نامه های فارسی دسترسی دارند.
  • نحوه ثبت نام در پایگاه ایرانداک چگونه است.
  • نحوه جستجو پایان نامه فارسی در پایگاه
  • نحوه دانلود متن کامل پایان نامه های فارسی

امیدوارم که دانشگاه شما جز دانشگاه هایی باشد که در جمع آوری این گنجینه سهیم باشد و پایان نامه هایش را در این گنجینه به اشتراک گذاشته باشد. تنها در چنین شرایطی شما می توانید به متن کامل همه پایان نامه های فارسی (از طریق شبکه داخلی دانشگاه تان) دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت، تنها امکان گرفتن بخش های محدودی از پایان نامه ها ( قبل از ۱۳۸۷) از طریق وب سایت ایرانداک و یا با مراجعه حضوری به آدرس پژوهشگاه فراهم می باشد.

آدرس پایگاه ایرانداک: http://irandoc.ac.ir/

منبع: تجربه مدیران رایتمن

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه به منوی لینک های ویژه که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 


Rightman.ir