۲۱:۵۱ دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم و تحقیقات ، دانشجوی نمونه سال ۹۳ زمین شناسی ایران شناخته شد

Rightman.ir

عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم و تحقیقات ، دانشجوی نمونه سال ۹۳ زمین شناسی ایران شناخته شد

عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم و تحقیقات ، دانشجوی نمونه سال ۹۳ زمین شناسی ایران شناخته شد

دانش آموخته واحد علوم و تحقیقات و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد ، در هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران و نهمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه این انجمن ، به عنوان دانشجوی نمونه زمین شناسی سال ۹۳ کشور برگزیده شد.

در کارنامه علمی دکتر رامین صمدی ، علاوه بر چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر داخلی و بین المللی ، می توان به ارائه داده های ژئوشیمیایی نوین ، تحقیق و پژوهش های علمی ، تالیف و ترجمه کتب تخصصی در زمینه های سنگ شناسی و کانی شناسی اشاره کرد.

همچنین همکاری وی در پروژه های تحقیقاتی با دانشگاه ها و موسسات مطالعاتی و تحقیقاتی معتبری مانند دانشگاه کوچی و موسسه مطالعات تحولات کره زمین ، بخش علوم و فناوری کشور ژاپن ؛ دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی ؛ دانشگاه های ویرجینیاتک ، تگزاس و بوستون آمریکا ؛ دانشگاه اونتاریوی غربی کانادا و دانشگاه کره در کره جنوبی ، از دیگر فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حال پیگیری این پژوهشگر و محقق برجسته است.

بر اساس این گزارش ، در اختتامیه هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران که چهارم دی ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد ، از دکتر صمدی به ‌پاس فعالیت های علمی و پژوهشی وی تقدیر به عمل آمد.

لینک خبر

منبع: واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir