۶:۲۵ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » امریه سربازی » خدمت سربازی طلاب

Rightman.ir

خدمت سربازی طلاب

خدمت سربازی طلاب

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی فراخوان جذب طلاب برای انجام خدمت وظیفه عمومی را منتشر کرده است.

طلاب و روحانیون واجد شرایط می‌توانند از طریق انجام مأموریت‌های فرهنگی، تبلیغی و تدریسی طبق شرایط خاص، خدمت سربازی خود را طی کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

بر این اساس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان رضوی به عنوان تنها تشکل دانش‌آموزی تحت نظر مستقیم نماینده مقام معظم رهبری، مشمولین طلبه را جهت انجام خدمت وظیفه عمومی در سطح استان جذب می‌کند.

متقاضیان جهت اعلام آمادگی برای شرکت در این طرح می‌توانند نام، نام خانوادگی و شهر خود را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۸۶۲۶۳ ارسال نموده و یا با شماره ۰۹۱۵۴۲۵۵۹۹۲ تماس حاصل نمایند.

هم‌چنین امکان ثبت‌نام در این طرح از طریق پایگاه اینترنتی جنبش دانش‌آموزی خراسان رضوی نیز وجود دارد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به پایگاه اینترنتی جنبش دانش‌آموزی خراسان رضوی به نشانی www.jonbesh.ir مراجعه نمایند.

یادآور می‌شود ارگان‌ها و نهادهای مختلفی هم‌چون نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عقیدتی سیاسی ناجا، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، ستاد احیاء زکات، سازمان اوقاف و امور خیریه، ستاد اقامه نماز، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه) و چند نهاد دیگر نیز آمادگی پذیرش طلاب برای گذران دوران سربازی را دارند.

لینک خبر

منبع: پایگاه اطلاع رسانی حوزه

اخبار مرتبط :

امریه سربازی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان انار

امریه سربازی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد

امریه سربازی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان اصفهان

امریه سربازی ستاد اقامه نماز کشور

امریه سربازی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تسهیلات نظام وظیفه ، به پست بنیاد ملی نخبگان آیین نامه ها و لینک های مهم در منوی لینک های ویژه که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir