۱۹:۱۳ چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » پایان نامه » حمایت از پایان نامه های دانشجویی – شهرداری اردبیل

Rightman.ir

حمایت از پایان نامه های دانشجویی – شهرداری اردبیل

حمایت از پایان نامه – شهردار اردبیل از حمایت این دستگاه خدماتی از پایان نامه های دانشجویان دانشگاه های اردبیل به ویژه دانشگاه محقق با موضوع مدیریت شهری خبر داد.

صدیف بدری پیش از ظهر دوشنبه در جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: شورا و شهرداری اردبیل از سال گذشته بودجه خاصی در فصل تحقیق و پژوهش اختصاص داده که می توان از این بودجه برای حمایت از پایان نامه های دانشجویی در حوزه شهری و مدریت استفاده کرد.

وی با تاکید بر لزوم افزایش ارتباط مراکز دانشگاهی با دستگاه های اجرایی به منظور تقویت حوزه های پژوهشی و تحقیقی ادامه داد: هم اکنون به دلیل عدم وجود این ارتباط، نهادهای اجرایی از ظرفیت و توان علمی دانشگاه ها در این زمینه نمی توانند استفاده کنند.

شهردار اردبیل ارتباط مراکز دانشگاهی و مجموعه شهرداری را در بهبود روند خدمات رسانی تاثیرگذار دانست و تاکید کرد که باید پروسه ای تعریف شود که در زمینه بدنه سازی معابر، المان سازی، مدیریت شهری با نگاه علمی و… مراکز دانشگاهی ورود کرده و شهرداری را یاری رسانند.

وی با بیان اینکه امروز سطح نقدپذیری و کار گروهی در جامعه ما پایین است، تصریح کرد: باید دانشگاه ها در این زمینه نیز ورود پیدا کنند، باید این ظرفیت سازی در دانشگاه ها تمرین شود، جلسات نقد و سوال و جواب در دانشگاه برگزار و کار گروهی نیز در برنامه های آموزشی گنجانده شود.

بدری همچنین با پاسداشت هفته دفاع مقدس، رشادت های رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی را در سایه فرهنگ عاشورایی و حسینی دانست و ادامه داد: فرهنگ عاشورایی فرهنگی توام با ایثار و از خود گذشتگی است و ثمره آن پیروزی های هست شال دفاع مقدس برای کشور بود.

ایجاد تور اردبیل گردی و خط ویژه اتوبوس شهری برای دانشجویان

بدری همچنین از برگزاری تورهای اردبیل گردی برای دانشجویان جدید الورود دانشگاه ها خبر داد و متذکر شد: تلاش می شود در قالب این حرکت فرهنگی، دانشجویان جدید وارد شده به استان با مراکز تفریحی، تاریخی و فرهنگی آشنا شوند.

وی با اشاره به تسهیل شرایط مطلوب برای دانشجویان با ایجاد خط ویژه اتوبوس شهری گفت: خط اتوبوسرانی ویژه از میدان قدس تا دانشگاه محقق راه اندازی شده تا رفت و آمد دانشجویان تسهیل شود.

شهردار اردبیل یادآور شد که علاوه بر این برای ایجاد پل عابر پیاده در مقابل مجموعه دانشگاه های محقق و علوم پزشکی برنامه ریزی شده که با انتخاب پیمانکار احداث این پل با هدف کاهش تصادفات احتمالی اجرا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*