۴:۴۱ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » پایان نامه » حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی – بانک سینا

Rightman.ir

حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی – بانک سینا

حمایت از پایان نامه – بانک سینا از تمامی دانشجویانی که در حال تدوین پایان نامه دانشگاهی خود ، با موضوع بانکی و یا اولویت تحقیقاتی و پژوهشی بانک سینا ، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند ، دعوت به همکاری می نماید.

دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد یا دکتری می توانند موضوعات تحقیقی خود را در حوزه بانکداری الکترونیک ، بازاریابی و مشتری مداری ، سپرده و تسهیلات ، و دیگر موضوعات و مطالب مرتبط بانکی ، که به صورت کامل در بخش آموزش و پژوهش وب سایت بانک سینا ، به نشانی اینترنتی www.sinabank.ir درج شده انتخاب نمایند.

علاقه مندان می توانند پروپوزال های خود را ، به همراه فرم شماره 1 ، به آدرس تهران ، خیابان استاد مطهری ، بعد از مدرس ، پلاک 250 ، کد پستی 1588864571 ، مدیریت پژوهش و ریسک بانک سینا ارسال نمایند.

مبلغ حمایت مالی و شرایط پرداخت: 

– دانشجو پس از دفاع ، باید مطالب پایان نامه خود را به صورت پرینت اولیه ، در اختیار بانک قرار دهد ، تا جهت بررسی نهایی و نحوه پرداخت ، اقدام گردد.

– پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری مصوب ، به ترتیب ۱۵،۰۰۰،۰۰۰  ریال و ۳۰،۰۰۰،۰۰۰  ریال ، مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت.

– کل مبلغ ، پس از دریافت نسخه نهایی پایان نامه ، خلاصه اجرایی و فایل پاورپوینت پرداخت می شود.

– در نسخه صحافی شده ، لازم است نام بانک سینا به عنوان حامی مالی و معنوی پایان نامه ، در یکی از صفحات ابتدایی آن ، درج گردد.

– دانشجو می بایست دو نسخه از پایان نامه را همراه با نسخه الکترونیکی و مقاله گرد آوری شده ، به صورت word و pdf از نتایج پایان نامه را پس از دفاع ، همراه با برگه اعلام نمره ، به بانک تحویل دهد.

– در صورت درخواست بانک ، دانشجو موظف است پس از دفاع از پایان نامه ، یک سمینار علمی از نتایج آن ، در بانک و در حضور مسئولین مرتبط با موضوع ارائه نماید.

اولویت های پژوهشی بانک سینا 

فراخوان مالی حمایت از پایان نامه های دانشجویی در بانک سینا 

دستورالعمل حمایت از پایان نامه های دانشجویی- فرم 1 

لینک فراخوان

منبع: بانک سینا

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*