۱۷:۲۵ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » استخدام » فراخوان جذب واحد های فناور در مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

Rightman.ir

فراخوان جذب واحد های فناور در مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

فراخوان جذب واحد های فناور در مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اعلام آمادگی مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، با هدف ارائه خدمات حمایتی در جهت ایجاد و توسعه حرفه های جدید و دانش بنیان ، جهت  پذیرش و جذب شرکت ها و واحد های فناور

مهندس ناظمی ، مدیر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، اعلام کرد با آغاز هفته پژوهش و راه اندزی مرکز رشد فناوری سلامت ، از واحد های فناور جهت پذیرش در مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دعوت به عمل می آید.

مهندس ناظمی ایجاد زمینه کارآفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت محققین و افراد دارای ایده های برتر ، کمک به تولید و توسعه محصولات قابل عرضه به بازار و ایجاد فضای لازم جهت رشد شرکت های نوپا (دانش بنیان) را از اهداف این مرکز عنوان کرد.

مدیر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ادامه افزود: داشتن ایده محوری مبتنی بر دانش و فناوری ، داشتن توجیه فنی و اقتصادی برای ایده فناورانه خود و برخورداری از گروه کاری مرتبط ، از شرایط اولیه پذیرش در مرکز می باشد.

مدیر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با تشریح خدمات قابل ارائه مرکز گفت: این مرکز خدماتی از قبیل استقرار و امکانات اولیه اداری و رایانه ای ، تسهیلات مالی و اعتباری ، خدمات آموزشی و مشاوره ای ، خدمات شبکه و اطلاع رسانی و آزمایشگاهی را ارائه می نماید.

شایان ذکر است ، متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و دریافت کار برگ های پذیرش ، به معاونت پژوهشی به آدرس : شاهرود ، میدان ۷ تیر ، ساختمان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، اداره فناوری های سلامت و ارتباط با صنعت مراجعه نمایند.

لینک خبر

منبع: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir