۱۹:۱۵ سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » برگزاری کلاس های باز آموزی برای مربیان دانشگاه پیام نور

Rightman.ir

برگزاری کلاس های باز آموزی برای مربیان دانشگاه پیام نور

باز آموزی – رئیس هیات عالی جذب دانشگاه پیام نور ، از برگزاری کلاس های بازآموزی برای مربیان فعلی این دانشگاه خبر داد.

محمد آریامنش ، با اعلام این خبر ، گفت: دبیرخانه جذب دانشگاه پیام نور ، در حال تدارک برگزاری کلاس های بازآموزشی ، برای اعضای هیات علمی این دانشگاه است.

وی با بیان اینکه تمام مربیان دانشگاه پیام نور تشویق به ادامه تحصیل شده اند ، ادامه داد: تا جایی که دانشگاه پیام نور سهمیه داشته باشد از طریق سهمیه مربیان ، این استادان را برای ادامه تحصیل به دانشگاه های معتبر معرفی می کند.

به گفته رئیس هیات عالی جذب دانشگاه پیام نور ، مربیانی هم که توانایی دارند می توانند در کنکور سراسری شرکت کنند ، و دانشگاه پیام نور با مامویت آموزشی این مربیان ، به شرطی که در دانشگاه معتبر پذیرفته شوند ، بدون هیچ محدودیتی موافقت می کند.

وی درباره برگزاری این دوره ها خاطر نشان کرد: بر اساس قوانین و مقررات وزارت علوم ، تمام اعضای هیات علمی موظف هستند در 4 حوزه علمی ، فرهنگی ، آموزشی و اجرایی ، امتیاز لازم را به دست آورند و اگر زمینه تقویت این حوزه ها فراهم نشود ، زمان ارتقاء طولانی می شود.

آریامنش افزود: دانشگاه پیام نور در نظر دارد ، کلاس هایی در حوزه های مذکور از تابستان امسال برگزار کند ، هر چند کلاس های فرهنگی برای مربیان آغاز شده است.

این مقام مسئول دانشگاه پیام نور ، از امضای تفاهم نامه ای میان این دانشگاه و برخی دیگر از دانشگاه های معتبر کشور در زمینه تحصیلات تکمیلی و دکتری ، خبر داد و گفت: با امضای این تفاهم نامه ، کلاس های آموزشی با کیفیت تری برای استادان دانشگاه پیام نور برگزار می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*