۱۰:۱۹ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » تسهیلات وام و اقساط شهریه دانشگاه آزاد

Rightman.ir

تسهیلات وام و اقساط شهریه دانشگاه آزاد

تسهیلات وام و اقساط شهریه دانشگاه آزاد

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر اساس گزارش مالی سال ۹۳ که همچنان در حال تکمیل است تا به امروز یک هزار و ۱۳۶ میلیارد تومان اعتبار به صورت تسهیلات و اقساط شهریه در اختیار ۴۰۰ هزار دانشجو قرار گرفته است.

جلسه هیات امنای صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز به ریاست دکتر حمید میرزاده برگزار شد.

در پایان این جلسه دکتر سعید کاردار معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در تشریح موضوعات مطرح شده در جلسه هیات امنای صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در این جلسه گزارشی از عملکرد صندوق رفاه و آمار مالی این صندوق در سال ۹۳ برای حاضرین قرائت شد.

وی افزود: بر اساس گزارش مالی سال ۹۳ که همچنان در حال تکمیل است تا به امروز یک هزارو ۱۳۶ میلیارد تومان اعتبار به صورت تسهیلات و اقساط شهریه در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. که این تسهیلات به صورت کمک هزینه تحصیلی ، وام ازدواج ، وام ضروری ، وام مسکن و شهریه پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون از محل صندوق رفاه ۲۳۹ میلیارد تومان برای شهریه وام پرداخت شده است، گفت: همچنین صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۳ ، حدود ۳۳۰ میلیارد تومان وام و ۸۰۵ میلیارد تومان اقساط شهریه پرداخت کرده است.

همه دانشجویان متقاضی موفق به دریافت وام شده اند

دکتر کاردار تاکید کرد: در سال ۹۳ با کلیه تقاضاهای وام دانشجویان موافقت شده است و هیچ دانشجویی متقاضی وامی وجود ندارد که موفق به دریافت وام مورد نظر خود نشده باشد.

هیچ دانشجویی بابت بیمه حوادث دانشجویی بدهکار نیست

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هم اکنون تمام پرونده های خسارت بیمه دانشجویی به روز شده است، تصریح کرد: در سال گذشته تمامی معوقات بیمه دانشجویی از سال ۹۱ تا به امروز تسویه شده است و هیچ پرونده معوقه ای در این زمینه وجود ندارد و تمامی پرونده ها به روز شده است.

وی تاکید کرد: همچنین با سرمایه گذاری مجدد ۱۰ میلیارد تومانی دانشگاه در صندوق مهر امام رضا دانشجویان می توانند وام ۱۰ میلیونی ازدواج را دریافت کنند ، همچنین با به نتیجه رسیدن مذاکرات؛ پست بانک نیز به عنوان بانک عامل به زودی وام ازدواج دانشجویی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

راه اندازی وب سایت صندوق رفاه

دکتر کاردار تصریح کرد: وب سایت صندوق رفاه نیز در پورتال معاونت دانشجویی راه اندازی شده و دانشجویان می توانند با مراجعه به این سایت درخواست های خود را پیگیری کنند.

وی با اشاره به گزارش مالی سال ۹۳ دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۲۵ درصد منابع دانشگاه به صورت اقساط و وام در اختیار دانشجویان قرار دارد.

لینک خبر

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی

اخبار مرتبط : 

شهریه دانشگاه سال تحصیلی ۹۵-۹۴ / دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی ارشد

شهریه دانشگاه آزاد ۹۵-۹۴ افزایش شهریه ثابت نخواهد داشت

شهریه دکتری ۹۴ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی / دوره های غیر روزانه

شرایط دریافت وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج دانشگاه آزاد

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir