۲۱:۰۷ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » گوناگون » اعمال محدودیت های اجتماعی مشمولان غایب پس از ارسال اخطاریه کتبی

Rightman.ir

اعمال محدودیت های اجتماعی مشمولان غایب پس از ارسال اخطاریه کتبی

اعمال محدودیت های اجتماعی مشمولان غایب پس از ارسال اخطاریه کتبی

سرهنگ رحمان علیدوست اظهارداشت: براساس مصوبه ستاد فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب ، سازمان وظیفه عمومی پس از شناسایی مشمولان غایبی که با وجود دریافت پیامک این سازمان ، همچنان وضعیت خدمتی خود را مشخص نکرده اند، از اول آبان ماه اقدام به ارسال اخطاریه کتبی به درب منازل آنان نموده است (لینک خبر).

وی با بیان این مطلب که ارسال اخطاریه به درب منازل مشمولان غایب به صورت مرحله ای کماکان ادامه خواهد داشت، افزود: این دسته از افراد با دریافت اخطاریه کتبی می بایست هرچه سریعتر وضعیت خدمتی خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) (لینک) مشخص کنند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص تبعات عدم توجه به اخطاریه ها ارسالی بیان کرد : مشمولان غایب در صورتی که وضعیت خدمتی خود را مشخص نکنند با محرومیت ها و محدودیت های اجتماعی که در ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی در نظر گرفته شده از جمله عدم دریافت تسهیلات و خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، اشتغال به کار و ….. مواجه خواهند شد.

وی گفت : مشمولان برای کسب اطلاع از آخرین اخبار و مجموعه قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی، می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰و یا سامانه پیامک به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ اقدام نمایند.

لینک خبر

منبع: سازمان وظیفه عمومی ناجا

اخبار مرتبط : 

دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)

معافیت کفالت شرایط برخورداری مشمولان غایب

ارسال اخطاریه کتبی برای مشمولان غایب

توجیه غیبت مشمولان بررسی توسط معاونت وظیفه عمومی استان ها

فرصت سازمان وظیفه عمومی به مشمولان غایبی که تعیین تکلیف خدمتی نشده اند

جریمه مشمولان غایب

طرح جریمه مشمولان غایب جزئیات شیوه اقساط و وام

سازمان وظیفه عمومی

امریه سربازی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تسهیلات نظام وظیفه ، به پست بنیاد ملی نخبگان آیین نامه ها و لینک های مهم در منوی لینک های ویژه که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir