۱۰:۲۸ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » scholarship » اعطای پژوهانه به پروپوزال های متناسب با نیازهای کشور

Rightman.ir

اعطای پژوهانه به پروپوزال های متناسب با نیازهای کشور

اعطای پژوهانه به پروپوزال های متناسب با نیازهای کشور

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور ، از برنامه اعطای گرنت ( پژوهانه ) به پروپوزال های دانشجویی با موضوعات مورد نیاز کشور ، با اعلام سه فراخوان در سال خبر داد.

دکتر نصرت الله ضرغام اظهار کرد: ما تا کنون پروژه های تحقیقاتی را بر اساس اولویت های مد نظر ، پذیرش و از آنها حمایت می کردیم ؛ اما از این پس در نظر داریم که بخشی از منابع خود را به موضوعات مد نظر مسئولان و نیاز های کشور اختصاص دهیم.

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور افزود: بر اساس تصمیم اتخاذ شده ، به زودی موضوعات مورد نیاز کشور با بررسی هایی که صورت می گیرد ، از طریق پرتال صندوق ، اطلاع رسانی می شود و پس از آن با دریافت پروپوزال ها ، آنها را بررسی کرده و به پروژه های تحقیقاتی انتخاب شده ، گرنت اعطا می شود.

به گفته نصرت الله ضرغام ، در شروع کار در سال ، سه بار فراخوان از طریق پرتال صندوق اطلاع رسانی خواهد شد. در واقع هر چهار ماه یک بار ، به تعدادی از پروپوزال های مورد نیاز کشور ، گرنت اعطا می شود.

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور خاطر نشان کرد: این اقدام می تواند تحقیقات ما را به موضوعات مورد نیاز کشور نزدیک کنند و موضوع ارتباط صنعت و دانشگاه را به یکدیگر نزدیک تر کنند.

لینک خبر

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir