۵:۵۱ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » دکتری » اختصاص مقرری برای دانشجویان دکتری

Rightman.ir

اختصاص مقرری برای دانشجویان دکتری

اختصاص مقرری برای دانشجویان دکتری – وزیر علوم از اختصاص مقرری برای دانشجویان دکتری خبر داد و گفت: به همین منظور تلاش جدی داریم که دانشجویان ، بعد از پشت سر گذاشتن آزمون جامع ، بتوانند از مقرری مناسبی تا پایان تحصیل برخوردار شوند. به همین منظور ، کار مشترکی با معاونت علمی ریاست جمهوری در حال انجام است.

فرجی دانا ، وزیر علوم ، در خصوص اعلام یک خبر اظهار داشت: وزارت علوم اقدامات متنوعی را برای کیفیت بخشی در حال بررسی است و یکی از این اقدامات ، حمایت مالی از دانشجویان دکتری در طول تحصیل است. دانشجویان دکتری وقتی خود را با دانشجویان دکتری خارج از کشور که با فراغ بال تحصیل می کنند ، مقایسه به عمل می آورند از ما انتظار دارند که چنین شرایطی در کشور برایشان فراهم شود.

فرجی دانا ادامه داد: به همین منظور تلاش جدی داریم که دانشجویان بعد از پشت سر گذاشتن آزمون جامع بتوانند از مقرری مناسبی تا پایان تحصیل برخوردار شوند. از اینرو ، کار مشترکی با معاونت علمی ریاست جمهوری در حال انجام است.

به گفته وزیر علوم ، منابع مالی که پیش از این صرف پژوهانه می شد ، به علاوه منابع مالی که وزارت علوم می تواند از صندوق رفاه دانشجویان دریافت کند ، به صورت مشترک و به عنوان یک مجموعه برای دانشجویان دکتری اختصاص می یابد ؛ البته ملاک هایی در این حمایت لحاظ می شود و دانشجویان ، بسته به عملکردی که دارند از حمایت های متفاوتی بهره مند خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*