۹:۲۵ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » آزمون زبان » آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت آغاز ثبت نام سی و هشتمین دوره

Rightman.ir

آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت آغاز ثبت نام سی و هشتمین دوره

آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت آغاز ثبت نام سی و هشتمین دوره

مهلت ثبت نام در سی و هشتمین آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت ، از روز دوشنبه ۴ بهمن ماه ۹۵ آغاز شده و تا ۲۰ بهمن ماه ۹۵ ادامه دارد.

سی و هشتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE ، در روز ۲۸ بهمن ماه ۹۵ برگزار می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون در روز های ۲۶ و ۲۷ ماه ۹۵ توزیع می شود و پس از برگزاری آزمون در ۲۸ بهمن ، کارنامه داوطلبان در ۸ اسفند ماه ۹۵ بر روی سایت مرکز سنجش قرار می گیرد.

دوره آغاز ثبت نام و ویرایش (ساعت ۱۸) پایان ثبت نام و ویرایش (ساعت ۲۴) آغاز توزیع کارت (ساعت ۱۸) برگزاری آزمون (ساعت ۹ صبح) توزیع کارنامه (ساعت ۱۸)
۳۸ ۰۴/ ۱۱/ ۹۵ ۲۰/ ۱۱/ ۹۵ ۲۶/ ۱۱/ ۹۵ ۲۸/ ۱۱/ ۹۵ ۰۸/ ۱۲/ ۹۵

در برخی از دوره ها، ممکن است آزمون در بیش از یک حوزه برگزار شود که هنگام آغاز نام نویسی همان دوره، به آگاهی داوطلبان می رسد. نشانی دقیق مکان برگزاری آزمون ، هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام و بر روی کارت درج می شود.

تاریخ های در نظر گرفته شده برای پایان ثبت نام ، قطعی نیست و در صورت تکمیل ظرفیت حوزه ، ثبت نام زودتر از تاریخ های اعلام شده در جدول، متوقف خواهد شد.

برای ورود به حلسه آزمون ، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هر یک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.

هر کارنامه دارای یک کد ویژه بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل استعلام است. بنابراین کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون صادر نخواهد شد و مراجع مختلف از جمله دانشگاه ها و سازمان ها می توانند به همین روش از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.

به دلیل اجرای بخش شنیداری و لزوم برقراری نظم و حفظ سکوت و آرامش در سالن های برگزاری آزمون، درب های حوزه راس ساعت ۸:۴۵ بسته و از ورود افراد دیر آمده جلوگیری خواهد شد.

لینک خبر

منبع: معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اخبار مرتبط :

آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت MHLE / تقویم سال ۹۵

آزمون زبان انگلیسی تولیمو TOLIMO / تقویم سال ۹۵

آزمون زبان انگلیسی ISLPR / جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا و اقامت کاری

آزمون زبان آیلتس IELTS

آزمون EPT تقویم سال ۹۵

سامانه ثبت نام آزمون زبان EPT دانشگاه آزاد اسلامی

آزمون تافل TOEFL برگزاری آزمون در دانشگاه علمی کاربردی واحد عالیان

آزمون تافل TOEFL و GRE اطلاعیه سازمان سنجش به متقاضیان شرکت در آزمون ها

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir