۲۰:۲۱ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
rightman.ir
گرنت های تحصیلی داخل و خارج از کشور
خانه » تجربیات » آدرس سازمان وظیفه عمومی ناجا تهران و نیاز به مراجعه حضوری مشمولان تحصیلات تکمیلی

Rightman.ir

آدرس سازمان وظیفه عمومی ناجا تهران و نیاز به مراجعه حضوری مشمولان تحصیلات تکمیلی

آدرس سازمان وظیفه عمومی ناجا تهران و نیاز به مراجعه حضوری مشمولان تحصیلات تکمیلی – به کلیه دانشجویان و مشمولان و کلیه افرادی که قصد استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای خدمت سربازی را دارند توصیه می کنیم در کنار سایر اقداماتی که در این باره انجام می دهند، با مراجعه حضوری به سازمان وظیفه عمومی ناجا تهران، ابتدا بابت عدم غیبت که معمولا به دلیل نقص اداری برخی از دانشگاه ها در ارسال معافیت تحصیلی دانشجویان به وجود می آید، اطمینان حاصل کنند. معمولا در پرونده ای که در آموزش دانشگاه دارید نامه های ارسالی شما رونوشت شده است و اگر نامه ای مبنی بر اشتغال به تحصیل برای شما به سازمان وظیفه عمومی ناجا ارسال شده باشد، کافی خواهد بود. 

در صورتی که دانشگاه محل تحصیل شما اقدام به ارسال درخواست معافیت تحصیلی برای شما نکرده باشد، در پرونده شما در نظام وظیفه غیبت ثبت می شود و ممکن است در اقدامات بعدی شما، به عنوان مثال بعد از فارغ التحصیلی، در هنگام درخواست برگه سبز برای اعزام به دوره آموزشی نخبگان، در مراجعه به مراکز پلیس+۱۰ متوجه اختلالاتی وقت گیر شوید. رفع مشکل در این زمان نفس گیر بوده و البته با بردن گواهی فراغت از تحصیل و یا در حال تحصیل رفع شدنی است، اما اگر برای خروج از کشور و شرکت در دوره های تحصیل در خارج از کشور عازم هستید و فرصت کافی نداشته باشید، ممکن است دچار زیان و ضرر شوید.

توصیه رایتمن چنین است که از ارسال نامه درخواست معافیت تحصیلی دانشگاه به نظام وظیفه عمومی ناجا به طور قطعی مطمئن شوید. بردن نامه به صورت دستی توسط فرد به سازمان وظیفه عمومی ناجا باعث تسهیل امور می شود و می توانید مستقیما پیگیری نمایید.

آدرس سازمان وظیفه عمومی ناجا تهران

آدرس رسمی: تهران – میدان سپاه

آدرس با مترو : ایستگاه مترو پل چوبی – ده دقیقه پیاده تا میدان سپاه

برای مشاهده نقشه آدرس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گوگل مپ روی این لینک کلیک کنید.

naja-nezam-vazifeh-tehran

منبع: رایتمن

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه به پست بنیاد ملی نخبگان آیین نامه ها و لینک های مهم در منوی لینک های ویژه که پیوسته به روز رسانی می شود مراجعه کنید و یا در خبرنامه ایمیلی رایتمن ثبت نام کنید تا اخبار جدید استعلام شده در این رابطه برای شما ارسال شود.

 

فرصت یکبار دری را می کوبد! برای از دست ندادن اخبار مشابه، مشترک شوید


Rightman.ir